Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

jakie konto wybrać ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Czytałam ranking kont http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?
  ?

  Odpowiedz Cytuj
 • Ekspert PKO BP
  Wysłany: 2017-10-03 11:49:52

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Konta Za Zero! Przy aktywnym korzystaniu rachunek ten może być całkowicie bezpłatny ? wystarczy jedynie zamówić kartę debetową. Brak opłaty za kartę - wystarczy w miesięcznym cyklu rozliczeniowym dokonać płatności kartą na kwotę minimum 300 PLN. Dodatkowo proponujemy bezpłatne krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych. Zapraszamy do kontaktu: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-za-zero/?portal=700
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane