Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

jakie konto wybrać ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Chodzi mi o bank w którym nie ma opłat za prowadzenie konta, przelewy bankowe .Bank który ma różnorodność w kredytach dla firm .Dla rozpoczynających własną działalność biznesową to jest ważne. Czytałam ranking kont http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/ i PKO BP bardzo mi przypadł do gustu , Czy ktoś z Was jest posiadaczem konta z 0 zl u nich ?
  ?

  Odpowiedz Cytuj
 • Ekspert PKO BP
  Wysłany: 2017-10-03 11:49:52

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Konta Za Zero! Przy aktywnym korzystaniu rachunek ten może być całkowicie bezpłatny ? wystarczy jedynie zamówić kartę debetową. Brak opłaty za kartę - wystarczy w miesięcznym cyklu rozliczeniowym dokonać płatności kartą na kwotę minimum 300 PLN. Dodatkowo proponujemy bezpłatne krajowe przelewy internetowe oraz realizację zleceń stałych. Zapraszamy do kontaktu: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-za-zero/?portal=700
 • Reklama

 • darek
  Wysłany: 2018-02-19 21:05:21

  W Nest Banku jest darmowy rachunek bankowy dla firmy https://www.nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html Warto się zapoznać z ich ofertą bo nie kojarzę innego banku z taką ofertą. Właściciel firmy ma tutaj bezpłatne prowadzenie konta dla swojej firmy, bezpłatne internetowe przelewy krajowe w tym przelewy do US i ZUS. Do rachunku otrzymamy również kartę płatniczą za 0 złoty i we wszystkich bankomatach na terenie Polski możemy wypłacać gotówkę bez prowizji. Nie wiem czy gdzieś są jakieś ukryte koszta. Pewnie za jakieś bardziej skomplikowane operacje bankowe są pobierane opłaty, ale przyznam się szczerze że nie przeglądałam taryfy opłat i prowizji więc dokładnie nie wiem. Mam w Nest Banku swój rachunek indywidualny i tam też podstawowa obsługa jest bez opłat.
 • opiekunnestbank
  Wysłany: 2018-02-24 10:53:20

  Szanowny Panie, dziękuje za wspomnienie o ofercie naszego konta firmowego. Nest Banku dla osób prowdzących własną firmę czy działalność ma bezwarunkowe BIZnest Konto, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, internetowe przelewy krajowe (w tym do ZUS i US), wydanie i używanie karty płatniczej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet, korzystanie z Bankowości Internetowej (w tym również za kody SMS do autoryzacji przelewów) oraz internetowe przelewy europejskie SEPA. Konto można założyć na stronie internetowej banku, w aplikacji mobilnej lub w oddziale banku. Więcej na stronie banku: nestbank.pl/biznes/konta/biznest-konto.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane