Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

kredyt z polisolokatą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, wzięłam kredyt w Getin Banku kilka lat temu. Niedawno dostałam sms'a, że Towarzystwo Ubezpieczneiowe Allianz pobrało z mojego rachunku jakąś składkę na jakąś polisolokatę. Okazuje się, że przy podpisywaniu umowy kredytowej zgodziłam się na jakąś polisolokatę. Nie pamiętam teraz co tam podpisywałam. Czy mogę jakoś z tego zrezygnować?

  Odpowiedz Cytuj
 • Invictus
  Wysłany: 2017-04-19 10:41:44

  Witam serdecznie Świadczymy usługi z zakresu dochodzenia roszczeń o zwrot opłat likwidacyjnych z tytułu rozwiązania umowy ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym z składką regularną tak zwanych poliso lokat Wyspecjalizowany zespół adwokatów i radców prawnych od lat skutecznie dochodzi od ubezpieczycieli roszczeń o zwrot pobranych opłat likwidacyjnych i pomaga w formalnościach związanych z rozwiązaniem umowy oraz likwidacją polisy Nasza kancelaria jest w stanie przeprowadzić cały proces związany z dochodzeniem ww. roszczeń od ubezpieczycieli i banków w krótkim okresie przy minimum formalności i absolutnym wyeliminowaniu kosztów ze strony klientów Zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: patryk.stawczyk@kancelariainvictus.pl Tel: 530841668
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane