Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Nie spłacany przez 3 lata debet na koncie w PKO BP. Pierwszy komornik, drugi kom

Zaciągnąłem debet na koncie w PKO BP w kwocie niespełna 3000 PLN. Niestety 3 lata się uchylałem ( długa historia) a odsetki rosły ( 3900 pln). Pojawił się pierwszy komornik - egzekucję umorzył. Pojawił się drugi komornik - zacząłem spłacać, sam zdeklarowałem 500 Pln/mc. Z tymi 500 pln/mc bywało różnie, ale suma sumaru w ciągu roku w 5500 PLN. Nagle komornik znowu umarza egzekucję ( nic nie posiadam, a pracuję za 849 pln brutto/mc, płacąc mu na rachunek ok. 500 pln/mc). Po kilku dniach otrzymuję monit z banku, z działu restrukturyzacji i windykacji. Z akt banku wynika, że mam 30 dni na całkowitą spłatę zadłużenia, w przeciwnym wypadku grozi mi przejęcie mojego długu przez S-COLLECT FUNDUSZ INWESTYCYJNY ZAMKNIETY NIESTANDARYZOWANYSEKURUTYZACYJNY. W banku nie chcieli już ze mną rozmawiać, albo kasa albo ma pan czekać na informację z S_COLLECT. Czego mogę się spodziewać? Dopiszą mi kolejny Tysiączek za "członkostwo w klubie", wsadzą, czy będę płacił do końca życia i moje dzieci też? Proszę o pomoc . adekpe@go2.pl tel. 691 818 248

2005.8.6 17:50:11

Odpowiedzi w temacie: Nie spłacany przez 3 lata debet na koncie w PKO BP. Pierwszy komornik, drugi kom (3)

Nie mam pojęcia stary co robić.Jestem w tej samej sytuacji-identycznej.

2005.11.3 13:16:0

witam ja mialem podobnie tylko ze za debet dostalem wyrok w zawieszeniu 18miesiecy na 4lata.Okres proby minąl sad nie zarzadzil wykonania kary a bank przyslal wezwanie do zaplaty.Pisalem podanie o raty i o umorzenie odsetek ale dostalem odmowe.Pani w banku w rozmowie telefonicznej powiedziala mi ze to juz moj problem.Dodam ze kapital to 3500pln a odsetki 10700pln i interesuje ich tylko jednorazowa wplata calosci wraz z odsetkami.W podaniu pisalem ze jestem bezrobotny i mam dwoje dzieci,lecz zostalo odrzucone.Jade do nich z czescia kasy i zobaczymy co bedzie,jak nic nie pomoze to kredyt na zone w innym banku na splate.Debet zrobilem w 1999roku na sume 7500pln.Bank PKO BP

2006.7.23 22:34:3

Można wziąśc pożyczke w innym banku jest to pozyczka na splate
pierwszej pozyczki z ubezpieczeniem to znaczy ze jezeli pan nie moze zaplacic to placi firma ubezpieczeniowa jezeli pan zaciagnie taka pozyczke to bank zaraz splaci.Ja mialam taka sytuacje.


dorotagoska

2008.8.16 19:59:32

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika