Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zwrot ubezpieczenia kredytu.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Mam takie pytanie i chciałbym szybko uzyskać odpowiedz. W 2009 roku wziąłem kredyt w banku BGŻ na okres 5 lat wraz z ubezpieczeniem go przez firmę ubezpieczeniową na sume 3,5 tys zł na okres 3 lat do 1 pażdziernika 2012.Spłacałem raty przez pewien czas, ale póżniej ze względów dochodwych nie byłem już w stanie. Bank rozwiązał ze mną umowę w 2011 roku. W 2014 Sąd wydał nakaz zapłaty reszty zadłużenia wraz z odsetkami. Następnie przeprowadzona była egzekucja komornicza,ale ze względu na moja sytuacje majątkową bezowocna. W grudniu 2015 roku bank sprzedał całość mojego długu firmie windykacyjnej .Firma windykacyjna wystawiła moje zadłużenie na sprzedaż 18 września bieżącego miesiąca. Teraz chciałbym się dowiedzieć czy mam szanse jeszcze na odzyskanie sumy ubezpieczenia kredytu gdyż nie było ono wykorzystane ,a bank odzyskał swoje sprzedając mój dług firmie windykacyjnej. Z wyrazami szacunku proszę o odpowiedż.

  Odpowiedz Cytuj
 • Invictus
  Wysłany: 2017-04-19 10:39:25

  Zapraszam do kontaktu osoby które posiadają kredyt w obcej walucie którego rata i kwota w skutek zmiany kursu walut wzrosła Kancelaria Invictus. Prowadzi działania do skutecznego unieważnienia nieuczciwych klauzul w umowach kredytowych. Tel 530 841 668
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane