Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Chcą mi zwrócić auto

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,

  W sobotę sprzedałem auto, facet który kupował auto mówił że nie jest wymagający i bierze jak jest, odbył nawet jazdę próbną. W poniedziałek wysłał mi SMS że auto 130km od miejscowości w której była zawarta umowa zagrzało się i wywaliło uszczelke pod głowicą. Facet chce połowy sumy za koszt naprawy lub zwrot auta bo ma takie prawo w ciągu 7 dni. Samochód oczywiście się nie grzał, miał nawet nowy termostat. Czy przegrzanie samochodu może być wadą ukrytą?? Dodam jeszcze że śmiał się że będzie go na polu katował, i wydaje mi się że też tak zrobił a teraz szuka jelenia. Samochód sprzedany za 800 zł.

  Odpowiedz Cytuj
 • Kupił? kupił. Auto jest uszkodzone, czyli nie ma żadnej podstawy do zwrotu. Mógł sprawdzić, czy taka wada istnieje przy pomocy mechanika.
 • Reklama

 • Czyli próba zwrócenia mi auta jest bez prawna? W momencie sprzedaży auta usterki nie było...
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane