Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

CO ZROBIĆ JEŻELI NAJEMCA NIE CHCE WŁAŚCICIELOWI PODPISAĆ WYPOW.UMOWY I NIE CHCE SIĘ WYPROWADZIĆ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • DOSTARCZYŁAM WYPOWIEDZENIE UMOWY NAJMU LOKALU NAJEMCY JESTEM WŁAŚCICIELEM W OBECNOŚCI ŚWIADKÓW A NAJEMCA NIE CHCE PRZYJĄĆ WYPOWIEDZENIA I NIE CHCE SIĘ WYPROWADZIĆ. PROSZĘ O POMOC.

    Odpowiedz Cytuj
  • NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ ODPOWIEDZI NA MÓJ TEMAT ODNOŚNIE SZYBKIEGO USUNIĘCIA NAJEMCY Z MOJEGO WŁASNEGO MIESZKANIA CO ROBIĆ PROSZĘ O POMOC NIE STAĆ MNIE NA PŁATNEGO PRAWNIKA SAMA JESTEM OSOBĄ NA GR. INWALIDZKIEJ I MAM 7 LETNIE DZIECKO CO ROBIĆ JEŻELI OSOBA KTÓREJ WRĘCZYŁAM WYPOWIEDZENIE NAJMU NA LOKAL DO 29.12 A JEŻELI DO 01.12 NIE ZAPŁACI ZA GRUDZIEŃ TO WYPOWIEDZENIE BĘDZIE DO 15.12 JEŻELI NIE BĘDZIE CHCIAŁA SIĘ WYPROWADZIĆ CZY MOGĘ W OBECNOŚCI ŚWIADKÓW JĄ SPAKOWAĆ I SAMA WYPROWADZIĆ CZY WÓWCZAS PONOSZĘ JAKIEŚ KONSEKWENCJE POLICJA NIE CHCE SIĘ W TO WTRĄCAĆ A JA NIE MOGĘ CZEKAĆ NA DECYZJĘ SĄDU O EKSMISJĘ ONA JEST NIE MELDOWANA A JA MUSZĘ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ SIĘ WPROWADZIĆ. PROSZĘ O POMOC: KOM: 609 458 228 POZDRAWIAM
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane