Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

CO ZROBIĆ JEŻELI NAJEMCA NIE CHCE WŁAŚCICIELOWI PODPISAĆ WYPOW.UMOWY I NIE CHCE SIĘ WYPROWADZIĆ

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • DOSTARCZYŁAM WYPOWIEDZENIE UMOWY NAJMU LOKALU NAJEMCY JESTEM WŁAŚCICIELEM W OBECNOŚCI ŚWIADKÓW A NAJEMCA NIE CHCE PRZYJĄĆ WYPOWIEDZENIA I NIE CHCE SIĘ WYPROWADZIĆ. PROSZĘ O POMOC.

  Odpowiedz Cytuj
 • NIE DOSTAŁAM ŻADNEJ ODPOWIEDZI NA MÓJ TEMAT ODNOŚNIE SZYBKIEGO USUNIĘCIA NAJEMCY Z MOJEGO WŁASNEGO MIESZKANIA CO ROBIĆ PROSZĘ O POMOC NIE STAĆ MNIE NA PŁATNEGO PRAWNIKA SAMA JESTEM OSOBĄ NA GR. INWALIDZKIEJ I MAM 7 LETNIE DZIECKO CO ROBIĆ JEŻELI OSOBA KTÓREJ WRĘCZYŁAM WYPOWIEDZENIE NAJMU NA LOKAL DO 29.12 A JEŻELI DO 01.12 NIE ZAPŁACI ZA GRUDZIEŃ TO WYPOWIEDZENIE BĘDZIE DO 15.12 JEŻELI NIE BĘDZIE CHCIAŁA SIĘ WYPROWADZIĆ CZY MOGĘ W OBECNOŚCI ŚWIADKÓW JĄ SPAKOWAĆ I SAMA WYPROWADZIĆ CZY WÓWCZAS PONOSZĘ JAKIEŚ KONSEKWENCJE POLICJA NIE CHCE SIĘ W TO WTRĄCAĆ A JA NIE MOGĘ CZEKAĆ NA DECYZJĘ SĄDU O EKSMISJĘ ONA JEST NIE MELDOWANA A JA MUSZĘ MIEĆ MOŻLIWOŚĆ SIĘ WPROWADZIĆ. PROSZĘ O POMOC: KOM: 609 458 228 POZDRAWIAM
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Sposób na opuszczenie lokalu przez najemcę

  Najemca lokalu nie chce się wyprowadzić pomimo wypowiedzenia umowy najmu. Co mam zrobić? Czy mogę wyrzucić go siłą z mieszkania?

 • Wypowiedzenie umowy najmu lokalu mieszkalnego

  Właściciel mieszkania wynajmuje osobie niespokrewnionej mieszkanie na podstawie umowy najmu lokalu. Umowa podpisana jest w ten sposób, że oprócz ceny wynajmu korzystający będzie opłacał media w zależności od bieżących rachunków wynikających ze zużycia mediów. W umowie jest również postanowienie, zgodnie z którym każda ze stron może wypowiedzieć umowę z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. Właściciel mieszkania właśnie chce wypowiedzieć umowę. Czy możliwa jest taka sytuacje, że najemca nie chce się wyprowadzić, powołując się na przepis o konieczności zapewnienia w zamian innego lokalu socjalnego?

 • Eksmisja sprzedawcy z nieruchomości sprzedanej

  W akcie notarialnym przenoszącym własność nieruchomości nie zawarto terminu wydania nieruchomości kupującemu we władanie. Sprzedający nadal zamieszkuje w domu należącym do nieruchomości i nie chce się wyprowadzić. Co należy zrobić aby naprawić wadę aktu notarialnego oraz co zrobić aby zmusić osoby do wydania nieruchomości? W akcie jest stwierdzenie o zapłacie całej kwoty na rzecz sprzedającego.

 • Wygaśnięcie umowy najmu

  Jestem właścicielem mieszkania, które wynająłem na czas oznaczony. Umowa najmu zawarta na czas oznaczony wygasła. W związku z powyższym zwróciłem się do najemcy, aby wyprowadził się z wynajmowanego lokalu. Jednak odmówił i w dalszym ciągu wpłaca czynsz na moje konto. Co mogę zrobić, aby najemca opuścił lokal ?

 • Złożenie oświadczenia woli

  Najemca zalega z zapłatą za kilka miesięcy za lokal użytkowy. Umowa stanowi , że umowa najmu może zostać rozwiązana jeżeli najemca zalega z zapłatą za co najmniej 2 miesiące. Najemca nie przebywa w lokalu i nie przyjmuje listów poleconych. Jak w takiej sytuacji mogę skutecznie rozwiązać umowę z najemcą i wyprowadzić go z lokalu?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane