Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Jak długo w BIK

Wzięłam kredyt w SKOKu dla znajomych, nie spłacili 3 ostatnich rat ( w sumie 380 zł)- spłaciłam je sama ale znalazłam się nawindykacji i "czrnej liście w BIK Jestem tam już 1,5 roku Nie mogę dostać kredytu w innym banku. Jak pertraktować ze Skok-iem, żeby wykreślili mnie z tej listy? Czy jest to wogóle możliwe?

(Bożena)

2004.6.30 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: Jak długo w BIK (57)

Ja powiadamiam swych dłużników powiadamiam po przez wyslijwezwanie.pl

2017.9.8 16:50:58

Masz problem z negatywną historią kredytową i w banku spotykasz się z odmową udzielenia kredytu? Jeśli Twoje negatywne wpisy dotyczą spłaconych już kredytów, to warto rozważyć aktualizację danych w rejestrze Biura Informacji Kredytowej, która potocznie nazywana jest "czyszczeniem BIK". Warto samemu podjąć działania w tym kierunku. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek u wierzyciela, który wprowadził zapisy do BIKu. Można do tego wykorzystać generator wniosków na czyszczeniebiku.pl, który znacznie ułatwi to zadanie.

2017.9.21 12:49:58

a jak mozna usunac bik,prosze o pomoc

2017.10.7 19:43:31

Jak nie chcesz być w BIK-u to na pewno nie bierz w Gettin Banku kredytu brałem w kilku bankach w swoim życiu i też się czasami spóźniłem kilka dni i nie robili problemów. Tam spóźnisz się 2 dni i masz ślad w rejestrze. Że już nie wspomnę o chamskiej obsłudze czy to w oddziałach czy na infolinii. Widocznie mają tam praktyki. NIE ZAKŁADAJCIE TAM NAWET KONTA bo ludzi mają za nic. Gówno nie bank, tfu. Jak tylko widzę gdzieś na mieście reklamę tego banku to zaczynam na nią pluć taki odruch bezwarunkowy którego wcześniej dopóki nie miałem do czynienia z tym chłamem nie miałem. ODRADZAM ZDECYDOWANIE !!!!!!!! Z taką praktyką ciekaw jestem ile czasu przetrwa to gówno co się nazywa bankiem

2017.11.13 17:48:36

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika