Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

nieuczciwy montażysta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Sprawiłem sobie kuchnię autorstwa Pana Kamila Zawieruchy z firmy Kamil Zawierucha Zawer Meble. Gość sympatyczny i wydawało się, że kompetentny. Wybraliśmy go z Żoną ze względu na powyższe. Niestety potem się zaczęły problemy m.in. kuchnia nie do końca zgodna z projektem (poszliśmy człowiekowi na rękę nie tylko w tym miejscu), ale w końcu dotarliśmy do końca. Podpisałem protokół odbioru. Zanim to zrobiłem umówiliśmy się, niestety ustnie (doświadczenie na przyszłość, aby dosłownie wszystko mieć na papierze), że Pan Kamil na początku sierpnia dostarczy fragment lacobellu oraz elementów cichego domyku do jednej z szafek. Niestety do tej pory nie jestem w stanie się skontaktować z gościem, a jeszcze w międzyczasie zaczęliśmy znajdywać z Żoną pewne felery jak np. jedna z szafek się nie domyka co wygląda na zepsucie mechanizmu tip-on, lakier wybrakowany na jednej z szuflad z brzegu, lewe drzwi od szafki ze zlewem przestały być równo w stosunku do prawych, szafki (otwierane do góry) w narożniku ocierają o siebie przy otwieraniu. Powyższych rzeczy nie było przy odbiorze oczywiście poza ubytkiem lakieru, którego nie zauważyliśmy. Kuchni używamy dwa tygodnie i obchodzimy się z nią jak z jajkiem, ale to chyba standardowe zachowanie w przypadku nowych rzeczy. :)
    Nie chciałbym być traktowany jako naiwniak. Po prostu zawsze daję szansę ludziom co niestety nie zawsze jest dla mnie korzystne. Niestety ten przypadek jest beznadziejny. Czy cokolwiek mogę w tej sprawie zrobić, aby wymusić przyjazd i de facto skończenie kuchni?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane