Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

ochrona dłużnika

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Zbulwersowany prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-05-25 23:08:50

Mi ta firma kmpa pomogła załatwić większość moich problemów. W kontaktach z bankami reprezentował mnie mój konsultant - nie wiem czy jest prawnikiem, z ZUS-em i Skarbówką miałem osobne pełnomocnictwa na kancelarię i radcę prawnego. Przyjeżdżałem osobiście i rozmawiałem w trakcie postępowań (a trwały ponad 3 miesiące) z dwoma radcami i jednym aplikantem, nigdy natomiast nie spotkałem pana o wymienionym imieniu, co nie znaczy że tam nie pracuje, po prostu nie miałem przyjemności z nim rozmawiać. Przed ZUS i Urzędami Skarbowymi musi być pełnomocnik, który jest radcą, adwokatem, bądź doradcą podatkowym - inaczej nie przejdzie. Moje ZUS-y i podatki przeszły, choć długo to trwało, więc osoba która mnie reprezentowała musiała być członkiem korporacji prawnej. Dwa lata wcześniej inny prawnik z kancelarii obalał nakaz zapłaty - on też musiał mieć uprawnienia. Ale wszystko przecież może się zdarzyć, nie znam aż tak dobrze tej kancelarii .... tylko jak widzę na 5-tym już forum ten sam niezmieniony post, napisany pod innym nikiem i dodany w tym samym dniu to wygląda nie na niezadowolonego klienta, ale na prostacką antyreklamę konkurencji.
    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

• kasienka prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-01 12:51:28

witam czy ktos ma namiary do jakies firmy ktora chroni dluznika?blagam o pomoc i porade.z gory dziekuje
    Odpowiedz Cytuj
  • miki prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-02 11:38:40

dzięki tej firmie mam teraz więcej problemów niż przed podpisaniem z nimi umowy jedyną radą jaką uzyskałem to cyt."najlepiej niech pan wyjedzie za granicę bo inni też tak robią" tym powinien zająć się prokurator !!!!!!
    Odpowiedz Cytuj
  • Zmieszany prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-07 18:26:30

Czy istnieje kancelaria,która REALNIE pomagała by dłużnikom? Jeśli do KMPA z Krakowa sa wątpliwości to może znacie jakąś inną,o której były by dobre i rzetelne opinie?
    Odpowiedz Cytuj
  • Taks76 prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-08 13:58:22

Z tego co widziałem w necie, przy okazji wpisów o KMPA, dużo osób wypowiadało się o skuteczności i w całkiem szybkim działaniu centrum ochrony dłużnika.
    Odpowiedz Cytuj
  • Sonny prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-15 17:22:14

COD- korzystałem. Miałem kiepska sytuację i nóż na gardle, dosłownie. Pomogli szybko, solidnie, aczkolwiek nie za darmo...
    Odpowiedz Cytuj
  • Miki prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-15 19:24:11

Taak. COD to wspaniała firma:) Wystarczy poszukać na formach co sądzą o nich ich nieszczęśliwi klienci. A swoją drogą to tak głupiej reklamy dawno nie widziałam. Kto przy zdrowych zmysłach pisze że konkurencyjna firma jest beznadziejna, za chwilę zadaje pytanie która jest dobra, a potem odpowiada że COD:) To za dużo nawet jak dla pracowników. Szybkość działań COD rzeczywiście jest wielka - jak pieniądze od klienta spłyną to już sprawa jest zamknięta.
    Odpowiedz Cytuj
  • Sonny prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-06-25 19:06:23

Każdy może mieć pecha, sprawa może utknąć lub zwyczajnie być trudna. To, że jednej czy drugiej osobie się nie udało w COD czegoś załatwić z szybkością błyskawicy, nie znaczy że tak działają. Firma jak każda inna, mnie pomogła akurat ona i jestem zadowolon, komuś innemu kto inny i też jest zadowolony. Przecież to najnormalniejsza rzecz na świecie. Każfdy moze tu wejsc i napisac kto mu pomogl a kto nie. Jakas teorie spiskowa snujesz, Miki?
    Odpowiedz Cytuj
  • radek prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-07-10 01:32:54

spierdalaj baranie jeden.
    Odpowiedz Cytuj
  • buzi prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-07-17 20:02:36

obciąż hipotekę np. pożyczką od matki, lub ustanów służebność, lub umowę najmu na 30 lat, z tzw datą pewną, i po kłopocie, mieszkanie nie do sprzedania przez żadnego komornika
    Odpowiedz Cytuj
  • dluznik prawo-cywilne.net
    Wysłany: 2010-09-23 01:15:17

witam czy ktos zna sprawdzona firme ktora pomaga takim jak ja sytuacja fatalna sam probowalem negocjowac z bankami ale niestety wszystko na nie teraz juz komornicy strasza policja i nawzajem pilnie potrzebuje pomocy
    Odpowiedz Cytuj

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane