Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

prawie roczne opóźnienie w zrobieniu płyty z wesela

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • W sierpniu zeszłego roku odbyło się nasze wesele razem z chrzcinami naszego syna. Kamerzysta razem z synem fotografem(dodam że z polecenia,traktowaliśmy ich jak "swoich") niestety nie wywiązali się z obowiązków-zdjęcia które dostałam w stanie surowym nie dośc że są kiepskie to fotograf nie wysilił się nawet na usunięcie zdjęć jak tańczył z wokalistką z zespołu zamiast wykonywać powierzone mu zadanie. Jakby tego było mało za chwilę minie rok a płyty nie widać i nie zanosi się żebym ją prędko z mężem zobaczyła.
    Problem tkwi w tym że umowy nie podpisaliśmy a pieniądze zostały zapłacone. I teraz nasuwa mi się pytanie czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy a jeśli tak to jaka? Nie wiem jak przepisy odnoszą się do umowy słownej, jestem gotowa założyć im sprawę tylko nie wiem czy wogóle nam się to opłaci

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane