Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Problem z kupującym

Witam jako osoba prywatna sprzedaje różne rzeczy na portalu aukcyjnym olx nie dawno sprzedałem 2 telefony oczywiście z usterkami
1 telefon miał problem z włączeniem się bo samoczynnie resetował się i brakowało w nim dotyku w czym w aukcyj wspomniałem.Wspomniałem też że prawdopodobnie kupienie nowego dotyku i zamontowanie go powinno rozwiązać problem tylko ze podkreśliłem ze prawdopodobnie 2 telefon opisałem ze się nie włącza wcale i ze prawdopodobnie siadła bateria bo przeleżał trochę.
Po wystawieniu aukcji jakieś 2 dni trafił się kupiec zaproponował mi za wszystko plus wysyłkę za pobraniem kwotę 55zł z czego telefony były wystawione za 40zł z czego zeszyłem z ceny na 35 kupujący się zgodził i na 2 dzień pojechałem wysłać paczkę za pobraniem,
kupujący zażyczył sobie ze jak wyśle paczkę żebym mu podał numer nadania paczki zęby mógł sobie śledzić gdzie paczka się znajduje tak i uczyniłem po nadaniu paczki od razu gdy przyjechałem do domu wysłałem mu numer potwierdzenia nadania paczki.
Przy okazji sam śledziłem paczkę i tu zaczęły się 1 schody kupujący twierdził uparcie ze odebrał paczkę i ze ma ją w domu
co się okazało kłamstwem bo paczka była w palcówce sprawdzałem w rejestrze i cały czas była w palcówkę po twardych negocjacjach
z tym kupującym łaskawie odebrał paczkę po 2 dniach dostałem od kupującego telefon z pretensjami ze kupił nowy dotyk i telefon nie wchodzi do menu.W czym mu odprowadziłem ze zakupił telefon z wadami opisanymi w ogłoszeniu i nie moja wina ze telefon nie chce wejście do menu kupujący stwierdził ze jak mu nie oddam 35zł to on napiszę pismo do rzecznika praw konsumenckich moje pytanie brzmi jak opisałem dokładnie produkt ze telefon przed demontażem dotyku był sprawny bo był i po demontażu dotyku telefon się cały czas
resetuje i ze prawdopodobnie podkreślam prawdopodobnie zakupienie nowego dotyku i założeniu możliwe ze wystartuje to coś mi grozi bo jestem osobo prywatną 1 raz się spotykam z takim człowiekiem a zapomniał bym telefon był rozbierany przez tego człowieka z tego co zrozumiałem możliwe jest to ze prawdopodobnie coś uszkodził teraz chce mnie obalić wino proszę o szybkie odp

2017.3.12 11:56:36

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Problem z kupującym

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika