Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Rozwód kościelny - koszty !!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Koszty początkowe w Kościele, w zależności od Diecezji, wynoszą 500-1000 złotych, ale także można wnioskować o ich umorzenie. Warto jednak poradzić się przed wszczęciem całej sprawy profesjonalisty, tak jak idzie się do prawnika przez rozwodem cywilnym, tak w tej sprawie powinno się zwrócić o poradę do prawnika-kanonisty. Poradami takimi, a także sporządzaniem pozwów i obsługą sprawy zajmuje się Poradnia Kanoniczna.

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Wysokośc opłaty od pozwu o rozwód

  Ile wynosi opłata od pozwu o rozwód?

 • Rozwód bez orzekania o winie

  Żona wnosi o rozwód bez orzekania o winie. Czy ja mogę nie zgodzić sie na rozwód i jednocześnie wnioskować o nieorzekaniu o winie?

 • Rozwód-zwrot kosztów

  Jeżeli mój mąż nie utrzymuje ze mną kontaktu od dwóch lat i mieszka w innym mieście to czy musze płacić za rozwód. On był przyczyną rozwodu-zdrada.

 • Separacja a rozwód w opłatach

  Czym różni się opłata dla prawnika i dla sądu w przypadku separacji i rozwodu? Rozmawiając z prawnikiem odniosłam wyraźne wrażenie jakby wolał, żebym (za jego pomocą) rozpoczęła sprawę rozwodową, a nie o separację. I mam wrażenie, że nie chodziło tu o uprzedzenia osobiste do instytucji separacji. Jaki jest przybliżony koszt takich spraw (łączny)?

 • Podział kosztów sądowych w sprawie o rozwód

  Chcemy z mężem wnieść zgodny pozew o rozwód, umówiliśmy się co do kosztów postępowania, że każde z nas poniesie je po połowie. Czy sąd może wziąć pod uwagę takie porozumienie?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane