Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Spór z firmą pozycjonującą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Nawiązałem na początku grudnia współprace z jedną firmą reklamującą naszą firmę w internecie i na swojej stronie. Mamy spór z tą firmą płatności nie są wykonywane terminowo, ale człowiek utrudnia życie. Dodam, że czuje się nieco poniżony przy każdej rozmowie z tą osobą pod względem jak się odzywa.

  Czy mam możliwość, aby ta reklama zniknęła z internetu? Nie chce, żeby jakaś nieprofesjonalna firma jednoosobowa bez zespołu reklamowała naszą firmę.

  Problem stwarza przy każdym telefonie i utrudnia wszystko nawet głupi numer telefonu ciężko mu zmienić odsyła do umowy etc.

  Jeśli ktoś ma problem z firmą pozycjonującą niech wypiszę na dole w komentarzach nazwy tych firm.

  Odpowiedz Cytuj
 • Ja jestem teraz na etapie wyboru firmy pozycjonującej i mam mnóstwo obaw. Czytałam na stronie https://www.blog.gdaq.pl/2017/11/9-najwiekszych-zagrozen-dla-firm-zlecajacych-pozycjonowanie/ ciekawy artykuł, o tym na co należy uważać i przyznam, że po tej lekturze moje obawy jeszcze wzrosły. Teraz, kiedy już wiem, co potrafią robić takie firmy, poważnie zaczynam się zastanawiać nad tym, czy nie nauczyć się pozycjonować samodzielnie.
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane