Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Sprzedaż przez ogłoszenie na OLX

Witam, zwracam się z pytaniem być może dla wielu banalnym natomiast wolałabym mieć całkowita pewność poprawności swojej decyzji. Kilka dni temu po wystawieniu w aplikacji mobilnej Olx nowego telefonu wraz z ładowarka i słuchawkami oraz pudełkiem czyli prościej dokładnie takim zestawem jaki dostałam fabrycznie zapakowanym w salonie udało mi sie znaleźć dość szybko kupca. Wymieniliśmy kilka wiadomości aż po kilku godzinach pan spotkał sie ze mna w celu przeprowadzenia bezpiecznej i szybkiej sprzedaży. Po sprawdzeniu przez kupującego stanu faktycznego telefonu otrzymałam gotówkę w kwocie wcześniej wynegocjowanej. Natomiast panu przekazałam dowód zakupu telefonu by miał pewność, że działam legalnie dodatkowo jest to rownież podstawa gwarancyjna produktu. Na tym miało sie skończyć gdy nagle dnia dzisiejszego dostałam wiadomość, w której kupujący zapytał kiedy ma przyjechać by spisać umowę K-S. Moje pytanie jest proste - czy muszę godzić sie na spisywanie takiej umowy? Własność została przekazana kupującemu natomiast opłata została przekazana mi, wiec nie wiem czy muszę sie godzić na spisywanie umowy
Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

2018.1.2 13:14:29

Odpowiedzi w temacie: Sprzedaż przez ogłoszenie na OLX (1)

moim zdaniem nie musisz
zawarliście umowę w formie ustnej

2018.3.10 17:54:2

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika