Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Umowa o grę w karty - łamanie prawa w Polsce

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, około roku temu podpisałem umowę którą załączę poniżej.
  Nakłania ona do gry w pokera internetowego pod okiem drugiej strony umowy, osoby która jest trenerem.
  Zastanawiam się nad mocą prawną tejże umowy jak i realnych konsekwencjach jej zerwania. Czy umowa nakłaniająca do łamania prawa ma moc prawną w Polsce? Czy gdzieś tutaj może być haczyk? Nigdzie nie pisze do konca, o co tak własciwie chodzi. Ale nie istnieje żaden namacalny sposób na wywiązywanie się z niej. Jedynym, co tak naprawdę jest tutaj problemem w mojej opinii, to puknt w którym zgadzam się na opłątę w wysokosci 10 tys dolarów w przypadku jak którakolwiek ze stron będzie chciała zerwać współpracę. Druga strona niezobowiązuje się do założeń. A mnie i rodzinie konsekwencje podpisania jej spędziły już wystarczająco sen z powiek. Co robić?

  Załączam kopię umowy.
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d48c0c4f95e90c2a.html
  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe2d81387e50e9e9.html

  Do osoby drugiej nie został nigdy wysłany film z moim dowodem, oboje posiadamy po skanie umowy na której widnieje podpis drugiej osoby

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane