Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

! Usługi marketingowe

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • -
  Wysłany: 2003-05-13 00:00:00

  1. Co zawiera się pod pojęciem usługi marketingowe? Czy są jakieś ograniczenia albo wykaz takich usług? 2. Czy działalność producenta i wydawcy wymaga jakicś koncesji? Dziękuje słonecznie za porady.

  (Prometeusz)

  Odpowiedz Cytuj
 • prometeusz
  Wysłany: 2003-05-13 01:19:16

  Czy można usługą marketingową nawać usługę polegającą na znalezieniu informacji o przetargu w którym zleceniodawca może złożyć ofertę, wygrać lub nie?
 • Reklama

 • prometeusz
  Wysłany: 2003-05-13 01:21:07

  dzieki za wypowiedzi....
 • piotrek - menedżer
  Wysłany: 2005-05-16 12:39:55

  Jeśli chcesz wiedziec czym jest usługa marketingowa trzeba zastanowic sie czym jest marketing. Z grubsza - wszystko co dotyczy ceny, produktu, promocji, dystrybucji. Usługą marketingową jest zatem przygotowanie ulotki reklamowej, ale także ustalenie pozycji rynkowej, badanie samego rynku w celu np. wprowadzenia nowego produktu. Usługą marketingową może być także sposób dytrybucji, a więc zbadanie czy opakowanie zadowala klienta. No i wreszcie to także badania ankietowe. Sorry, ale odpowiedź w poprzednim poście, że to coś z przetargiem - nie zgadzam się w 200%, a jestem marketingowcem i menedżerem. Ktoś kto to napisał nie zna prawa przetargów publicznych.
 • 1. Co zawiera się pod pojęciem usługi marketingowe? Czy są jakieś ograniczenia albo wykaz takich usług? 2. Czy działalność producenta i wydawcy wymaga jakicś koncesji? Dziękuje słonecznie za porady. (Prometeusz)
 • Maciek
  Wysłany: 2017-05-14 12:51:57

  Usługi marketingowe na przykład świadczą takie firmy jak ta http://greytree.pl/. Jest promocja, dystrybucja, ale przede wszystkim ustalenie pozycji rynkowej poprzez reklamowanie się w mediach, środkach masowego przekazu - głównie w internecie. To internet aktualnie odgrywa najważniejszą role przy promowania produktów, usług oraz towarów. Marketing to pojęcie bardzo szerokie - jej celem jest takie wypromowanie się, aby zwiększyć liczbę klientów, sprzedaż, a co za tym idzie więcej zarabiać.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane