Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wzór upoważnienia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • -
  Wysłany: 2004-08-16 00:00:00

  Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze o odpowiedź na forum lub tarnow@tenbit.pl

  (mimiczek)

  Odpowiedz Cytuj
 • aurelia24 prawo-cywilne.net
  Wysłany: 2008-11-04 22:06:03

  Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze o odpowiedź na forum lub pati18-85@o2.pl
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 • Małgorzata prawo-cywilne.net
  Wysłany: 2009-03-25 10:41:48

  jA wiem jak to napisać zgłaszać się na adres malgonia15buziaczek.pl
  Odpowiedz Cytuj
 • mjustyna_1@wp.pl prawo-cywilne.net
  Wysłany: 2009-06-19 13:20:47

  Witam!! Podobno orientujesz się jak napisać wzór Upoważnienia do zarejestrowania pojazdu dla innej osoby niż właściciel - proszę o pomoc na maila mjustyna_1@wp.pl pozdrawiam justyna
  Odpowiedz Cytuj
 • Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze o odpowiedź na forum lub tarnow@tenbit.pl (mimiczek) Wzór upoważnienia znalazłem na stronie www.pisma.com.pl Polecam wszystkim
  Odpowiedz Cytuj
 • Witam , niedawno zakupiłem auto lecz z powodu zameldowania w innym województwie a pracy w innym nie jestem w stanie osobiście załatwić wszystkich formalności związanych z rejestracją auta. W związku z powyższym jedynym rozwiązaniem jest \"upowaznienia do reprezentowania mnie w urzedach\" np. przez moich rodziców.. Upowaznienie takie musi zostać potwierdzone u notariusza. Czy ktoś wie jak powinno wyglądać takie upoważnienie ?
  Odpowiedz Cytuj
 • witam, czy istnieje jakiś wzór upoważnienia który będzie akceptowany w każdym urzędzie? Jak taki należy załatwić, skąd pobrać taki wzór?
  Odpowiedz Cytuj

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Prawo ochronne na wzór użytkowy

  W chwili obecnej uzykałem prawo ochronne na wzór użytkowy na okres od 1997 r. do 2007 r. Na podstawie tego wzoru produkuję wyroby i je sprzedaję. W jaki sposób przedłużyć istniejącą ochronę, jak przejść z tym wyrobem na wzór przemysłowy?

 • Podpisanie decyzji administracyjnej przez organ

  Decyzje w gminie podpisuje wójt. Czy prawnie dopuszczalne jest podpisanie decyzji przez "sekretarz gminy z upoważnienia wójta"? Czy nie powinno być "wójt gminy z upoważnienia sekretarz gminy"? Czy taka decyzja jest ważna?

 • Odwołanie upoważnienia

  Skradziono mi upoważnienie na dowolne dysponowanie moim ruchomym majątkiem. Jakie są formy unieważnienia upoważnienia?

 • Pełnomocnictwo do przetwarzania danych osobowych

  Moi pracownicy posiadają upoważnienie do przetwarzania danych osobowych przetwarzanych w serwisie internetowym, który prowadzę. Dwóch pracowników (umowa o pracę na czas nieokreślony i umowa zlecenie) teraz odchodzi z pracy. Wypowiedzenie umowy o pracę i nie przedłużenie zlecenia. Czy mam odebrać oryginalne pełnomocnictwa od nich? W jaki sposób powinnam odwołać te upoważnienia?

 • Nowy wzór przemysłowy

  Jakie cechy musi posiadać wzór przemysłowy, by można uznać go za nowy?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane