Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Wzór upoważnienia

Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze o odpowiedź na forum lub tarnow@tenbit.pl

(mimiczek)

2004.8.16 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: Wzór upoważnienia (6)

Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze o odpowiedź na forum lub pati18-85@o2.pl

2008.11.4 22:6:3

jA wiem jak to napisać zgłaszać się na adres malgonia15buziaczek.pl

2009.3.25 10:41:48

Witam!!
Podobno orientujesz się jak napisać wzór Upoważnienia do zarejestrowania pojazdu dla innej osoby niż właściciel - proszę o pomoc na maila mjustyna_1@wp.pl

pozdrawiam
justyna

2009.6.19 13:20:47

[cytat]

Czy ktos posiada moze wzor upowaznienia dla osoby przesyłającej dane, oraz zaświadczeń lub dokumentów do występowania w imieniu pracodawcy?? Prosze o odpowiedź na forum lub tarnow@tenbit.pl
(mimiczek)

[/cytat]
Wzór upoważnienia znalazłem na stronie www.pisma.com.pl
Polecam wszystkim

2010.4.26 11:58:59

Witam , niedawno zakupiłem auto lecz z powodu zameldowania w innym województwie a pracy w innym nie jestem w stanie osobiście załatwić wszystkich formalności związanych z rejestracją auta. W związku z powyższym jedynym rozwiązaniem jest \"upowaznienia do reprezentowania mnie w urzedach\" np. przez moich rodziców.. Upowaznienie takie musi zostać potwierdzone u notariusza. Czy ktoś wie jak powinno wyglądać takie upoważnienie ?

2011.1.27 14:47:10

witam, czy istnieje jakiś wzór upoważnienia który będzie akceptowany w każdym urzędzie? Jak taki należy załatwić, skąd pobrać taki wzór?

2011.5.6 14:3:18

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika