Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zainstalowanie aplikacji bez wiedzy właściciela komórki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, jak wygląda sprawa karalności dla osoby która na komórkę innej osoby wgrała bez jej wiedzy, bez jej zgody aplikację \"gdzie jest dziecko\" czy jakoś tak, która pokazuje gdzie dana osoba jest w danym momencie na mapie, z danymi szerokości i długości geograficznej? Osoby są pełnoletnie. Jedna osoba się do tego przyznała przy 2 świadkach.

    Odpowiedz Cytuj
  • No można taką sprawę zgłosić... tylko jako co... ?? Śledzenie?? Dziwna rzecz, na pewno chcesz to zgłaszać?? Jestem na bank pewien że ci to umożą.. niestety. Może jakiś prawnik się wypowie w temacie, jak coś takiego można by w ogóle zakwalifikować?
  • Reklama

  • Kurcze ostatnio zauważam że rzadko kiedy w takich tematach problematycznych jak ten, prawnicy się wypowiadają... przecież tutaj mamy dostać darmową pomoc, opinie chociaż. Jakby to było gdzies opisane w kodeksie jakimś to byśmy to sami znaleźli, my użytkownicy!
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane