Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zakłócanie miru domowego 2012

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Podczas przeprowadzki z mieszkania do mieszkania którą zleciłam firmie nikt poza mną nie mógł wejść do mieszkania. Jak się jednak okazało do mieszkania weszła osoba podająca się za moją rodzinę, która całe mieszkania i całą akcję załadunku obserwowała i coś tam notowała z tego co panowie mi przekazali. Wiem już kim była ta osoba, teraz jeszcze na wszelki wypadek panowie potwierdzą to po oglądnieciu zdjęcia tej osoby. Mineło już prawie pół roku od teog czasu czy dalej mogę zgłosić te sprawę na policję?

Odpowiedz Cytuj
  • Mozna sprawę dalej zgłosić na policję nic nie jest przeciw temu.
  • Reklama

• Tomek
    Wysłany: 2017-11-14 17:24:20

Naruszenie miru domowego, zawsze ma miejsce wtedy, gdy jest odnotowany udział osób trzecich. Oczywiście, jeśli coś takiego zostanie stwierdzone, to możemy takiej osobie wytoczyć proces. Sporo porad na ten temat znalazłam na http://www.przegladprawny.pl/naruszenie-miru-domowego/#

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane