Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

zerwanie umowy z Orange

Witam
Mam pytanie podpisałam umowę z Orange na internet, ale nie jestem zadowolona jest on bardzo wolny.Umowę mam podpisaną na 2 lata i moje pytanie dotyczy zerwanie takiej umowy. Jakie konsekwencje mi grożą?Z góry dziękuję za pomoc

2010.9.17 11:31:18

Odpowiedzi w temacie: zerwanie umowy z Orange (4)

To że jesteś niezadowolona jeszcze w zasadzie o niczym nie świadczy. Jeśli podpisałaś umowę, to musiałaś być poinformowana, jakie prędkości będzie osiągał ten modem, więc generalnie powinnaś mieć świadomość jaką usługę nabywasz. Wydaje mi się, że szanse masz niewielkie.... A zerwanie takiej umowy zapewne uderzy cię po kieszeni (ale to już pewnie masz zapisane w umowie). Zawsze spróbować jednak napisać jakieś pismo, może się uda. Powodzenia!

2010.9.22 14:52:12

Hej. Proszę o opinie i pomoc w kwestii powodów możliwych doz erwania o=umowy z operatorem komórkowym orange. Czy nie dotrszymywanie postanowień umowy przez orange w nastepujacej postaci moze miec znamiona do zerwania umowy? Chodzi o efaktury które miałem dostawać. To już 3 faktura pod rząd papierowa którą dostaje, na adres gdzie jestem zameldowany a gdzie nie mieszkam. Rozmowy z ludźmi z orange nic nie dają, bo cały czas słyszę to samo i cały czasy czyli 3 raz pod rząd dostaje fakturę na ten sam stary addres, a nie e fakture jak chciałem! Czy jest to możliwy powód do zerwania umowy?

2012.12.27 11:16:29

Raczej nie jest to wystarczający powód. Może pan jednak złożyć skargę na salon i operatora do UOKiK oraz centrali Orange.

2012.12.28 9:21:52

jak zrezygnować z ubezpieczenia telefonu w orange pzu sa?

2012.12.28 11:39:48

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika