Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Fiskalizacja biletów wstępu do parku rozrywki sprzedawanych online

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam wszystkich.
  Mam problem związany z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 grudnia 2017 r. w sprawie zwolnień z obowiązku prowadzenia ewidencji przy zastosowaniu kas rejestrujących (Dz. U. z 2017 r. poz. 2454).
  Park Rozrywki sprzedaje bilety w kasach i sklepie internetowym. Do kwietnia było OK. Bilety sprzedawane online nie były fiskalizowane (załącznik do ustawy pkt.38)- płatności były realizowane poprzez Przelewy24, PayPal. Ale teraz księgowe dopatrzyły się zmiany tych przepisów i każą nam nabijać na kasę każdy bilet. Nie widzę w tym sensu i logiki. Setki biletów dziennie. Cały czas mam dziwne wrażenie, że księgowe źle interpretują to rozporządzenie. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym tematem i może się podzielić?
  Z góry dziękuję

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane