Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

jak rozliczyć pit ze stażu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • witam, byłam 3 miesiące na stażu, ale nie otrzymałam z UP żadnego pitu, oznacza to że staż ten był finansowany z środków Unii i że nie muszę go rozliczać??

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


  • Deklarcja roczna PIT

    Na jakiej deklaracji rocznej według obowiązujących przepisów prawnych powinnien rozliczyć się podatnik, który ma zawieszoną działalność gospodarczą od 3 lat - na deklaracji przeznaczonej dla osób prowadzących działalność PIT-36, czy też dla nieprowadzących działalności PIT-37?

  • Koordynator lekarzy stażystów

    Jakie uprawnienia ma koordynator lekarzy stażystów?

  • Zasiłek macierzyński a właściwy formularz zeznania rocznego

    Na jakim formularzu PIT ma się rozliczyć osoba współpracująca w spółce z jawnej, która otrzymała zasiłek macierzyński w 2004 roku, a właściciele spółki rozliczają się na formularzu PIT 5L (podatek liniowy)?

  • Formularz rozliczenia renty z Francji

    Moja mama pobiera rentę w Polsce, na którą otrzymuje rozliczenie roczne w postaci PIT 40. Dodatkowo Mama pobiera rentę z Francji. Renta ta obsługiwana jest przez bank PKO BP, który co miesiąc pobiera zaliczki na podatek i składkę na ubezpieczenie zdrowotne. Bank przesyła rozliczenie roczne w postaci PIT 11. Na jakim formularzu PIT powinienem rozliczyć Mamę? W zeszłym roku był to PIT 37, w którym była rubryka "renty zagraniczne". W tym roku mam wątpliwości.

  • Deklaracja PIT-4 za grudzień 2006 r.

    W grudniu została wypłacona część wynagrodzenia dla pracownika wynikająca z umowy o dzieło, od stycznia nie trzeba już składać deklaracji PIT-4. Czy w tym przypadku należy jeszcze złożyć deklarację PIT-4?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane