Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Mieszkanie - czy należy się podatek ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam

    Czy osoba która mieszka nieprzerwalnie od np: 2 lat oraz bezpłatnie u osoby całkowicie obcej , jest w świetle przepisów dot. darowizn zobowiązania do opłacenia podatku za ten okres ? (jako darowizna od właściciela mieszkania).

    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane