Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Podatek dochodowy po zamknięciu działalności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, od dwóch lat prowadzę działalność gospodarczą. Moja mama 3 lata temu zamknęła działalność ze stratą. Od tamtej pory zarejestrowana jest w urzędzie pracy. Mieszkamy w jednym domu, prowadząc wspólne gospodarstwo domowe,tzn ja z dzieckiem mieszkam u rodziców i pod tym samym adresem prowadzę działalność. Pytanie moje brzmi czy jeśli zatrudnię mame u siebie, to od razu opłacając za nia duży zus jak za wspolprowadzacego działalność czy jej strate będę mogła odliczyć od podatku dochodowego? Czy musimy założyć spółkę? Pozdrawiam

    Odpowiedz Cytuj
  • Polecam zgłosić się do firmy Rodl&Partner http://www.roedl.com/pl/pl/home.html Miałam duże problemy jeśli chodzi o prawo podatkowe w mojej firmie, kilka źle podpisanych dokumentów pociągnęło za sobą lawinę problemów. Prawnicy i specjaliści z firmy pomogli mi uporać się ze wszystkimi problemami, dobrali odpowiedni plan działania i sukcesywnie go realizowali. Polecam bo gdyby nie oni na pewno nie udałoby mi się wyjść z moich podatkowych problemów.
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane