Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Podatek od raty wpłaconej przez rodziców

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam. Kupujemy z żoną dom o wartości 315 tys. Na część bierzemy kredyt, resztę finansują moi rodzice. Poszła już pierwsza wpłata w wysokości 100 tys. z konta rodziców na konto dewelopera. Dziś rodzice w US dowiedzieli się, że żona musi zapłacić podatek od połowy tej kwoty, który wynosi ok. 6 tys. Da się coś z tym zrobić, żeby nie płacić, aż tak duzej kwoty?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane