Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zwrot vat - czy można????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam.
    Chciałabym się dowiedzieć czy możliwy jest zwrot vat-u na formularzu VZM dla żony właściciela domu w którym dokonano remontu za zakupione materiały budowlane.
    Dokładniej to wygląda to tak:
    - budynek i gospodarstwo przepisane jest dla pana X
    - pan X żeni się z panią Y
    - dokonują remontu domu a faktury są wypisane na panią Y
    Czy może pani Y starać się o zwrot różnicy Vat-u???
    Nie była ona właścicielem mieszkania ale po ślubie rozumiem iż jest ona jego współwłaścicielem?

    Będę wdzięczna za odpowiedz i poradę
    Dziekuje

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy możliwy jest zwrot vat-u na formularzu VZM dla żony właściciela domu w którym dokonano remontu za zakupione materiały budowlane. Dokładniej to wygląda to tak: - budynek i gospodarstwo przepisane jest dla pana X - pan X żeni się z panią Y - dokonują remontu domu a faktury są wypisane na panią Y Czy może pani Y starać się o zwrot różnicy Vat-u??? Nie była ona właścicielem mieszkania ale po ślubie rozumiem iż jest ona jego współwłaścicielem? Będę wdzięczna za odpowiedz i poradę Dziekuje
  • Reklama

  • Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy możliwy jest zwrot vat-u na formularzu VZM dla żony właściciela domu w którym dokonano remontu za zakupione materiały budowlane. Dokładniej to wygląda to tak: - budynek i gospodarstwo przepisane jest dla pana X - pan X żeni się z panią Y - dokonują remontu domu a faktury są wypisane na panią Y Czy może pani Y starać się o zwrot różnicy Vat-u??? Nie była ona właścicielem mieszkania ale po ślubie rozumiem iż jest ona jego współwłaścicielem? Będę wdzięczna za odpowiedz i poradę Dziekuje
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane