Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

aneks do umowy o pracę zmiana wynagrodzenia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam
    Jak wyglada wzór aneksu do umowy o pracę jesli chodzi o zmianę wysokości wynagrodzenia gdzie nzjade taki wzór.Z góry dziekuję

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


  • Podwyższenie wynagrodzenia aneksem do umowy

    Zatrudniam pracowników na umowę o pracę . Chcę zmienić ich wynagrodzenie z minimalnego na wyższe. Jak udokumentować zmianę tego uposażenia, czy wystarczy aneks, czy bardziej prawidłowe będzie napisanie nowych umów?

  • Zmiana warunków umowy o pracę

    Pracownik zatrudniony w spółce na umowę o pracę na czas nieokreślony zmienia wymiar czasu pracy z pełnego etatu na 1/2 etatu. Czy taka zmiana wymaga aneksowania umowy o pracę czy też należy poprzednią wpierw rozwiązać?

  • Zmiana wynagrodzenia na chorobowym

    Zatrudniam pracownicę, która obecnie jest na długotrwałym L-4 do 17.12.2007r. (ciąża) z wynagrodzeniem minimalnym. Pracownica ma wypłacany zasiłek chorobowy z ZUS, ponieważ nie jestem uprawniony do wypłaty zasiłków. Pozostałym pracownikom przygotuję na dzień 21.12.2007r. porozumienie zmieniające dotyczące zmiany wynagrodzenia minimalnego. Pracownica 17 lub 18 grudnia przyniesie następne L-4. Czy mogę porozumienie zmieniające podpisać, kiedy dostarczy L-4?

  • Obowiązek informacji o zmianie zamieszkania

    Czy podczas trwającego stosunku pracy pracownik jest zobowiązany poinformować pracodawcę o zmianie miejsca zamieszkania (nie dotyczy to miejsca zameldowania) i w jakim terminie?

  • Minimalne wynagrodzenie za pracę

    Zatrudniam pracowników z minimalnym wynagrodzeniem. Od nowego roku minimalne wynagrodzenie ma się zmienić. Pracownicy mają w teczce akt osobowych już jeden aneks do umowy o pracę. Czy mam zmienić wynagrodzenie minimalne aneksem (czy aneksy się numeruje?) czy może być to w formie porozumienia, zmian warunków umowy o pracę?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane