Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

BLAGAM O POMOC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Jestem nauczycielka z 31letnim stazem pracy i mam 52 lata.za 3 lata zgodnie z karta nauczyciela moglabym odejsc na wczesniejsza emeryture lecz w tym roku podjeto decyzje o likwidacji mojej szkoly.pracodawca od wrzesnia 2013 nie zapewnia miejsca pracy.w zwiazku z tym. czy jestem objeta ochrona przed rozwiazaniem umowy o pracy do osiagniecia wieku 55 lat kiedy to moge przejsc na wczesniejsza emeryture.czy pracodawca ma obowiazek zapewnienia mi pracy?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


  • Amortyzacja a koszty

    Spółka z o.o. kupuje środki trwałe o wartości poniżej 3.500 zł, np. laptop. Jak będzie lepiej? Czy wprowadzić do ewidencji środków trwałych i amortyzować jednorazowo? Czy zaliczyć w koszty i wprowadzić do ewidencji pozabilansowej? Jaki to może mieć wpływ na ewentualną pomoc publiczną? Czy są jakieś inne, a nieznane miny?

  • Weryfikacja osoby ubiegającej się o pomoc socjalną

    Mam ciężką sytuacje materialną. Staram się o dopłatę do czynszu od miasta. Podczas wywiadu przedstawiciel miasta zadawał mi pytania o stan konta, posiadane wartościowe przedmioty, biżuterię itp. Czy takie działanie było zgodne z prawem?

  • Pomoc w organizacji kursów

    Jaki nr PKWiU powinien być wpisany do rejestru działalności gospodarczej osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą, która prowadzi usługi dla innej firmy szkoleniowej w postaci: "pomoc przy organizacji kursu "?

  • Ograniczenia zawodu radcy prawnego

    Czy radca prawny może prowadzić sprawę cywilną?

  • Rzecznik Praw Obywatelskich

    O pomoc do Rzecznika Praw Obywatelskich może się zwrócić każdy, kogo wolności lub prawa zostały naruszone przez władze publiczne. Czy prawdą jest, że jeżeli ma się adwokata w danej sprawie to do Rzecznika Praw Obywatelskich nie można się zwrócić, bo nie pomoże?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane