Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Co mam zrobić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Miesiąc przed upływem umowy na czas określony zostałem powiadomiony ze nie ma pracy i dano mi do podpisania umowę o rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron.Ja odmówiłem.Co w takim przypadku pracodawca może zrobić? Za ewentualne odpowiedzi z góry serdecznie dziekuję.

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam serdecznie zwracając się o poradę. Jestem w małżeństwie 27 lat , mam 2 dzieci - syna 17 i córkę 25 wraz z przyszłym zięciem i wnukiem. Żona z którą spędziłem 27 dobrych i nie dobrych lat, imprezując wspólnie, zapraszając tych samych znajomych, używki itd... po 13 latach starania się o wizę do usa niestety udało się jej ją otrzymać. 1 wyjazd 10dni - kochanie szkoda że jestem sama, 2 wyjazd - 4 miesiące - kocham tęsknię itd... - 3 wyjazd - Miami z siostrami, kina teatry ... po 2 miesiącach pobytu - Gruzin zdeklarowany tylko na sex ze wzgl na samotność - była 6 miesięcy i 2-krotnie zmieniała termin powrotu- opisy koleżankom że _ jestem z nim, to nie coś poważnego tylko sex, 4 testy ciążowe itd..., tłumaczy, że to podobno początki menopauzy, dowiedziałem się od jej "koleżanki" i stwierdziłem że to może być następstwo rutyny( idiota) wynająłem nowy dom, zrezygnowałem z kolegów, nie imprezuje - tak jak chciała przedstawiając mi powód tego co zaszło. Dzieciaki wyjechały po żonę na lotnisko i zdębiały, że wynajęła pokój ( stan krytyczny ) i nie wraca do domu. Wszystko co działo się do ostatniego wyjazdu było podobno ukartowanym teatrem by zmienić życie. Teraz twierdzi że się wypaliła całkowicie w starym związku i nie żyje w w/w układzie a jak chcę to mogę złożyć pozew o rozwód ale jeżeli złożę pozew z jej winy to mając pieniądze będzie walczyć do upadłego. Nadmieniam, że zgodnie z decyzją całej rodziny stare długi ( by reszta była czysta ) WZIĄŁEM NA SIEBIE. Kocham ją mimo wszystko i nie chcę rozwodu bo mam - niestety pewnie naiwną - nadzieję, że oprzytomnieje bo przecież w związkach są wzloty i upadki. Walczyć? tylko w jaki sposób? A jeżeli już to czy zgodzić się na rozwód bez orzekania? A jeżeli się zgodzić to dlaczego? Czy i ile trwa średnio rozwód z orzekaniem o winie. Czy żony pracownicy lub członkowie rodziny (mieszkający na stałe od 20 paru lat w USA )mogą być jej wiarygodnymi świadkami?
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane