Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Czy mam obowiązek podejść do egzaminu czeladniczego...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Czy mam obowiązek podejść do egzaminu czeladniczego, po skończonej trzy letniej nauce zawodu? Z szefową się dogadywalam do póki nie powiedziałam, że w nie chce podpisywać i zarazem przedłużać umowy uczniowskiej bo ona tak sobie wymyśliła. Mimo ukonczonych trzech lat chciała się wycwanic i podpisac dalej umowę na zasadzie ucznia,a jak odmowilam to zaczęła krzyczeć ze jak ja sie jej odwdzieczam...i było chwilę spokoju do czasu kiedy zaczęła straszyć sądem straszyć i tym że jeśli nie przytapie to założy sprawę i będę musiała jej oddać 9tys zl, czyli tyle ile by dostala za mój zdany egzamin.
  W izbie rzemieślniczej powiedzieli że nie ma ona takiego prawa, udam się może jeszcze do prawnika bo odchodzę od zmysłów.
  Proszę o szybką odpowiedź.

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane