Forum prawne

Ekwiwalent za urlop za 2003 r

Przeszło 2 lata ciągnie sie moja sprawa w Sądzie Pracy( zostałam zwolniona dyscyplinarnie kiedy pracodawca/firma prywatna/ dowiedział się ,że poszłam do szpitala na operacje, na zwolnieniu lekarskim byłam 178 dni).PIP udowodniła, iż pracodawca zaniżał ewidencje czasu pracy, nie wypłacał wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, zaniżał wynagrodzenie do naliczenia urlopu.Walczę o wypłatę wynagrodzenia za godziny nadliczbowe, wyrównanie wynadrodzenia za urlop i zmianę trybu rozwiązania umowy o pracę.Mam wątpliwości, jak wyliczyć ekwiwalent za 9 dni niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego za 2003 r,ponieważ mój wymiar czasu pracy to 12,5 godz.Pracę swiadczyłam od godz.7.30 do godz.20.00 lub od godz.19.30 do godz.8.00 rano nastepnego dnia.Wspólczynnik ekwiwalentu za 2003 r wynosi 20,92. Na wynagrodzenie składało się : stała płaca zasadnicza+ składniki zmienne wynagrodzenia: godziny nocne i godzinny nadliczbowe. W m-cu kwietniu 2003 r przepracowałam 213, 5 godz pracy(17 dni pracy) W m-cu maju 2003 r przepracowałam 176 godz( 14 dni pracy).+ 4 dni urlopu wypoczynkowego. W m-cu czerwcu 2003 r przepracowałam 162, 5 godz.(13 dni pracy)+ 3 dni urlopu wypoczynkowego Od 1 stycznia 2003r. zmieniły sie zasady wypłaty wynadrodzenia za urlop.Przez czas trwania sprawy w Sądzie Pracy poznałam tajniki wyliczania wynagrodzenia, ale mam wątpliwości, jeśli mogę liczyć na bezpłatną pomoc to bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie.Jest to dla mnie bardzo ważne , ponieważ już 2 marca tego roku mam kolejna rozprawę i chce sie do niej dobrze przygotować.Jak mam wyliczyć ten ekwiwalent?

2006.2.25 10:23:12

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Ekwiwalent za urlop za 2003 r

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika