Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

ile mam dni na dostarczenie L4?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Prowadzenie parkingu strzeżonego

  Co jest wymagane przy zakładaniu nowego parkingu strzeżonego pod działalność komercyjną? Czy prawo stawia jakieś konkretne wymagania dotyczące np. ujęć wody, ścieków itp. Jak to się ma do wymogów ochrony środowiska?

 • Opieka nad dzieckiem - niepełny wymiar pracy

  W mojej instytucji pracują osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze czasu pracy (3/4 etatu). Ile dni wolnych z tytułu opieki nad dzieckiem przysługuje rocznie takiemu pracownikowi?

 • Równoważny system pracy a liczba dni wolnych

  Ile należy się pracownikowi dni wolnych od pracy w systemie równoważnym?

 • Termin zapłaty zaległości za bezumowne korzystanie

  Chce wezwać osoby zamieszkujące mój lokal mieszkalny bez umowy do zapłaty zaległości wynikających z nieuregulowanych opłat za bezumowne zajmowanie lokalu mieszkalnego. Jaki jest termin spłaty zaległości, tzn. jaki zobowiązana jestem wyznaczyć takiej osobie termin do zapłaty? Czy musi to być 30 dni czy wystarczy 7 dni?

 • Zwolnienie na poszukiwanie pracy

  W jakim wymiarze przysługuje mi urlop na poszukiwanie pracy? Jestem na wypowiedzeniu z winy pracodawcy. Mój staż pracy to 6,5 roku.

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane