Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

Witam, muszę sama wyliczyć ile należy mi się wypłaty za okres urlopu wypoczynkowego a następnie za zwolnienie lekarskie w ciąży, bardzo proszę o pomoc z wyjaśnieniam wyliczeń.. główkuje się bezskutecznie nad tym już tydzień

potrzebuje te wyliczenia aby wysłac wezwanie do zapłaty niewypłacalnemu pracodawcy.... wyliczylam sama ze ok 4500 netto mi sie nalezy ale co w momencie kiedy moje wyliczenia okaża sie złe?nie jestem przeciez ksiegowa czy taki wniosek zostanie uznany???
moze ktos potrafi pomoc w wyliczeniu:
moja pensja to najniższa krajowa 2100 brutto, pełen wymiar czasu pracy, umowa na czas niekreślony od 09.2015 roku

byłam rok czasu na urlopie macierzyńskim za które dostawałam pieniądze z ZUS do 12.03.2018 r

. od 13.03.2018 roku- 27.06.2018 roku wybrałam urlop wypoczynkowy ale dnia 22.05.2018 r go przerwałam gdyż dostałam zwolnienie lekarskie z powodu niezdolność do pracy ( zwolnienie ciążowe 100 % płatne) na którym jestem do dziś, z tego co wiem pracodawca ma obowiązek wypłacenia za 33 dni zwolnienia l4

bardzo będę wdzięczna jak ktoś mi pomoże wyliczyć ile pracodawca jest mi winny wypłacić za okres od dnia 13.03.2018 rok do dziś w kwocie NETTO

SPRAWA BARDZO PILNA , pracodawca otwarcie mi mowi ze mi nie wyplaci bo ma konto zajete przez komornika a ja bylam zarowno w Pipie i u Radcy prawnego ktorzy doradzili mi zebym napisala wezwanie do zaplaty w ciagu 7 dni z podaniem kwoty netto... ale nie jest tak prosto ta kwote obliczyc;/ w pipie stwierdzili ze mam sobie ją samodzielnie wyliczyc....

2018.7.8 15:29:31

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: pilne problem z niewypłacalnym pracodawca ( urlop i chorobowe)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika