Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Poszukuję dobrego prawnika od prawa pracy z Łodzi

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Poszukuję dobrego prawnika od prawa pracy z Łodzi

  Odpowiedz Cytuj
 • Ja znam tylko jednego, który zajmuej się sprawami przeciwko pracodawcy. Prawnik ten nazywa się Wawrzyniec Chróścielewski. Jest znany w Łodź, pewni o nim słyszałaś.
 • Reklama

 • Moja kolezanka zglosila sie do kancelarii prawnej grawalex. Walczu o odzyskanie od pracodawcy 90 tys.zl.
 • moją sprawę prowadzą prawnicy z kancelarii prawnej Grawalex i musze powiedzieć że otworzyli mi oczy na nadużycia których dopuszczał się mój pracodawca. Nie zamierzam odpuścić. trzeba brać co sie należy.
 • Witam, reprezentuję Kancelarię Winnicki. Zespół tworzą dynamiczni i doświadczeni prawnicy, radcy prawni wywodzący się ze środowiska Uniwersytetu Warszawskiego. Działamy na terenie całego kraju. Jeśli potrzebna jest ci pomoc prawna, zapraszam do kontaktu: +48 607087078 lub na www.kacelariawinnicki.pl
 • Mnie reprezentuje mecenas z kancelarii prawnej grawalex, jak widzę są oni polecani przez innych forumowiczów i słusznie. Korzystałem już z wielu kancelarii ale z tej jestem najbardziej zadowolony a to głównie dlatego, że tam pracują normalni ludzi, a nie zadzierający nosa "wielcy" mecenasi. Tam atmosfera jest zupełnie inna, kawy zrobią, normalnie porozmawiają i rzeczowo wytłumaczą co i jak wygląda, w dodatku nie zdzierają z człowieka. widzę że nikt nie zostawił nr tel. więc podaję 507514444 a stronę mają tutaj: www.grawalex.pl
 • cześć, zgadzam się z pozostałymi forumowiczami kancelarię grawalex warto polecać, znają się na swojej robocie.
 • Jeśli sprawy związane z prawem pracy to tylko Kancelaria Pani mecenas Magdaleny Chróścielewskiej. Prawo pracy ma w jednym paluszku i spore doświadczenie gdyż to jej dziedzina i wielokrotnie zajmowała się już takimi sprawami. Zresztą mogłam się przekonać na własnej skórze, że jest świetna w swoim fachu bo prowadziła moją sprawę o odszkodowanie z powodu niezgodnego z prawem rozwiązania umowy o pracę. Oczywiście zakończyła się sukcesem, pracodawca musiał zapłacić.
 • Pani mecenas Magdalena Chróścielewska pomogła też mojej koleżance w sprawie o mobbing. Reprezentowała ją na tyle skutecznie, że sąd przychylił się do jej racji i wygrała proces z pracodawcą.
 • Mój mąż przy zakładaniu firmy korzystał z usług kancelarii krs-adwokaci. Był bardzo zadowolony z ich usług i kazał nam wszystkim ich polecać;)
 • Polecam kancelarię Mecenas Chróścielewskiej i Mecenasa Chróśćielewskiego w Łodzi. Ja korzystałem z usług Pani Mecenas w sprawie z zakresu prawa rodzinnego, ale moja siostra w sprawie o mobbing w pracy poprosiła o pomoc zespół Mecenasa Chróścielewskiego. Sprawa wygrana, wszyscy zadowoleni :) Warto poczytać na ich stronie opinie na ich temat, to chyba o czymś świadczy :)
 • Potrzebna mi była dobrze sporządzona umowa o zakazie konkurencji. Nie znam się na tym, więc zgłosiłam się do kancelarii Wawrzyńca Chróścielewskiego. Bardzo szybko prawnikom udało się skonstruować rzetelny dokument. Współpraca przebiegła bez żadnych zastrzeżeń. 100% profesjonalizmu.
 • Tak, to prawda. Ja też korzystałem z usług kancelarii mecenasa Chróścielewskiego. Muszę pochwalić wszystkich, którzy tam pracują - widać, że cały zespół ma ogromne doświadczenie i wiedzę, ale przede wszystkim też pasję do prawa. Bardzo mi pomogli, kiedy szef niesłusznie zwolnił mnie z pracy. Szczerze polecam.
 • Ciebie niesłusznie zwolnił, a ja walczyłam ze sprostowaniem świadectwa. Dobrze jednak, że w prawie pracy tak skutecznie działają prawnicy, którzy pracują w kancelarii mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego, u którego też znalazłam pomoc. Tylko ich profesjonalizmowi mogę zawdzięczać pozytywne załatwienie tematu.
 • Ty walczyłaś o sprostowanie świadectwa pracy z adwokatami z kancelarii mecenasa Chróścielewskiego, a ja z mobbingiem. Masakra...Dobrze jednak, że na świecie istnieje jakaś sprawiedliwość i tak dobrzy adwokaci.
 • Też mogę polecić kancelarię mecenasa Chróścielewskiego. Bardzo dobrze wspominam współpracę z tą kancelarią. Prawnicy, którzy tam pracują, mają ogromną wiedzę i doświadczenie. Pomagali mi walczyć z szefem, który niesłusznie chciał mnie zwolnić. Dzięki nim zachowałam pracę.
 • Mecenas Chróścielewski to jest super gość, a w jego kancelarii pracują sami świetni prawnicy. Moi znajomi wszyscy korzystają z usług tej kancelarii jeśli mają jakikolwiek problem prawny. Kolega niedawno mógł zostać niesłusznie zwolniony z pracy ale w czas poszedł do kancelarii pana mecenasa poprosić o pomoc prawną i się wybronił :)
 • Aaron
  Wysłany: 2016-08-01 15:39:09

  Ja polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego. Wszystko załatwił zgodnie z tym, co ustaliliśmy. Do tego zawsze był przygotowany lepiej niż się spodziewałem.
 • Mogę polecić kancelarię pana mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. Dużo moich znajomych korzystało z tej kancelarii i wszyscy bardzo sobie ją chwalą. Z tego, co wiem, to w zakresie prawa pracy nie ma sobie równych :) Podaję telefon do kancelarii: 666 609 065.
 • Warto wybrać kancelarię z polecenia, wtedy mamy pewność, że nie inwestujemy w bubla. Wiele osób poleca kancelarię mecenasa Chróścielewskiego i ja się do tego dołączam. Profesjonalne podejście do klienta, widać lata doświadczenia. Dzięki nim moja siostra zachowała swoje stanowisko w pracy, chociaż jej zawzięty szef bardzo chciał ją z niego bezprawnie wykurzyć.
 • Też wybrałam z polecenia i nie żałuję. Szczerze polecam kancelarię mecenasa Chróścielewskiego, uważam, że warto się do nich wybrać. Bardzo dobrze doradzają, świetnie reprezentują przed sądem. Dla mnie to jedna z najlepszych kancelarii w Łodzi.
 • annaaa
  Wysłany: 2016-09-27 22:47:53

  Ja również skorzystałam z mecenasa Staniszewskiego i mogę sie o nim wyrazić jedynie pozytywnie.
 • patrycjaaa
  Wysłany: 2016-09-30 11:49:26

  Ja byłam w kancelarii mecenasa Chróścielewskiego w zeszłym roku. Prawnicy z jego kancelarii pomagali mi dojść do porozumienia z moim szefem, który chciał mnie bezprawnie zwolnić. Dzięki ich pomocy szef zrozumiał, że to nie zabawa, a ja jako pracownik mam wiele praw. Jestem wdzięczna i polecam.
 • Wojciech D.
  Wysłany: 2016-10-12 12:24:44

  Niedawno poszedłem do kancelarii mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego po poradę. Do skorzystania z ich usług głównie zachęciły mnie wszystkie opinie, które znalazłem w internecie. Jestem pracodawcą więc chciałem skonsultować przygotowane przeze mnie umowy o pracę. Spotkałem się z dużym szacunkiem i profesjonalizmem ze strony pracowników kancelarii.
 • Grażynka
  Wysłany: 2016-10-20 09:22:25

  Ja korzystałam z usług kancelarii mecenasa Chróścielewskiego - reprezentowali mnie przed sądem w sprawie o mobbing. Wygrałam sprawę - moim zdaniem są świetni i warto się do nich wybrać.
 • Zuza
  Wysłany: 2016-10-27 14:43:29

  Mi prawnicy z kancelarii mecenasa Chróścielewskiego pomogli w wytoczeniu szefowi powództwa o ustalenie istnienia stosunku pracy. Była to dobra decyzja gdyż planowałam zajść w ciążę i wiedziałam, że należą mi się z tego tytułu wszystkie profity. W końcu dostałam umowę o pracę więc warto walczyć o swoje.
 • Lilka77
  Wysłany: 2016-10-28 14:22:54

  Byłam w kancelarii mec. Chróścielewskiego kilka miesięcy temu. Pomagali mi przygotować wzory dokumentów do prowadzenia firmy takich jak umowy o pracę i regulaminy. Wywiązali się z zadania wzorcowo :-)
 • Alexia
  Wysłany: 2016-11-11 15:42:17

  Mój pracownik chciał z dnia na dzień rozwiązać ze mną umowę o pracę. Stwierdziłam, że to nie przejdzie i muszę szybko udać się do prawnika po poradę, co robić. Właśnie w kancelarii mecenasa Chróścielewskiego powiedzieli mi, że w takiej sytuacji należy mi się odszkodowanie. Dzięki nim poznałam swoje prawa jako pracodawcy. Dzięki za pomoc!
 • Janusz
  Wysłany: 2016-11-24 11:27:14

  Warto polecać kancelarię pana mecenasa Chróścielewskiego :) bałem się, że szef mnie zwolni, a nie znałem za bardzo swoich praw. znajoma poleciła mi abym poszedł do tej kancelarii po poradę co robić. okazało się, że jestem w takiej sytuacji kiedy nie można mnie tak po prostu z dnia na dzień zwolnić. dzięki za pomoc :)
 • Aneczka
  Wysłany: 2016-12-21 16:08:11

  Kiedy miałam nieprzyjemności z byłym szefem udałam się z polecenia do kancelarii adwokata Chróścielewskiego. Tam wytłumaczyli mi co i jak i bardzo pomogli rozwiązać ciężką dla mnie sprawę.
 • www.migas-adwokat.pl tam pracuje mecenas Justyna Migas. Według mojego doświadczenia najlepszy prawnik z zakresu prawa pracy. Polecam z czystym sumieniem!
 • eryk
  Wysłany: 2016-12-27 18:23:21

  najlepsza kancelaria w łodzi to kancelaria mecenasa chróścielewskiego. profesjonalne podejście do każdego klienta. dla nich prawo pracy to pikuś. zresztą wybierzcie się na pierwszą wizytę to sami ocenicie :)
 • Sowa
  Wysłany: 2017-01-17 13:38:02

  Też miałam okazję być w kancelarii pana adwokata Chróścielewskiego. Szef chciał zwolnić mnie z pracy kiedy byłam w ciąży i stwierdziłam, że sprawy tak nie odpuszczę. Właśnie ta kancelaria doradziła mi wtedy, co robić. Dziękuję za pomoc i wszystkim polecam.
 • Karina
  Wysłany: 2017-01-22 18:05:44

  Prawnicy z kancelarii pana adwokata Chroscielewskiego bronili mnie kiedy mialam problem z bylym szefem. Jestem bardzo zadowolona z tego co oni dla mnie zrobili i polecam kazdemu. Naprawde nie ma czego sie bac.
 • Anna
  Wysłany: 2017-01-25 16:28:22

  Polecam mecenasa Dariusza Staniszewskiego. Nie będę się rozpisywać, w jaki sposób mi pomógł, ale ujmę to tak - jest skuteczny :)
 • Inka
  Wysłany: 2017-01-31 10:46:55

  Najlepsi prawnicy, którzy zajmują się prawem pracy w Łodzi to prawnicy pracujący dla pana mecenasa Chróścielewskiego. Kilka razy trafiłam do nich po poradę prawną i zawsze wychodziłam zadowolona. Ich usługi są niedrogie i świetnie tłumaczą wszystko takim laikom jak ja :)
 • Hanna B
  Wysłany: 2017-02-28 16:04:52

  Nieraz potrzebowałam pomocy z zakresu umów czy regulaminów w pracy i zawsze z każdym problemem zgłaszałam się do kancelarii mecenasa Chróścielewskiego. Nie było sytuacji, w której wyszłabym niezadowolona :) Bardzo mili ludzie z ogrrrromną wiedzą.
 • Tadek
  Wysłany: 2017-03-30 14:34:48

  W internecie znajdziecie najróżniejsze rankingi dotyczące prawników. Myślę, że śmiało możecie zajrzeć na przykład tu: http://www.skuteczny-adwokat.com/ i przejrzeć opinie klientów. Dzięki temu na pewno uda Wam się znaleźć kogoś kompetentnego.
 • Grażka
  Wysłany: 2017-04-30 14:29:49

  Bardzo dużo osób poleca w temacie prawa pracy Kancelarię pana Chróścielewskiego. Dołączam do nich, bo pracują w niej naprawdę dobrzy specjaliści - w mojej firmie korzystam z ich usług z zakresu formułowania regulaminów pracy i umów z pracownikami.
 • Włodek
  Wysłany: 2017-05-22 20:38:56

  Ja z kolei z całego serca mogę polecić mecenas Annę Uznańską z Łodzi. Wszystko w mojej sprawie robiła osobiście, nie wyręczajac się aplikantami, co miało miejsce w przeszłości, gdy powierzyłem sprawę dużej kancelarii. Podejście do klienta, niewygorowane wynagrodzenie i fakt, że ma się cały czas bezpośredni kontakt z Panią Mecenas sprawił, że na pewno wrócę do tej kancelarii, gdy tylko będę miał problem.
 • kaligero
  Wysłany: 2017-06-26 16:24:27

  Pod kątem poradnictwa w prawie pracy polecam serdecznie kancelarię Meritum. Można zasięgnąć tylko porady, poprowadzą także sprawę, są skuteczni, można pisać na biuro@poradyprawne-kancelaria.pl. Z własnego doświadczenia wiem, że to dobry kontakt :)
 • Potwierdzam, najlepsi specjaliści od prawa pracy są w kancelarii pana Chróścielewskiego. Reprezentowali mnie i moich kolegów z byłego miejsca pracy w sprawie dotyczącej wypłat zaległych pensji. Dzięki ich zaangażowaniu udało nam się odzyskać nasze należne nam pieniądze.
 • Z tego co się orientuje, najlepsza w Łodzi jest kancelaria Wawrzyńca Chróścielewskiego - specjalizują się w prawie pracy. Korzystałam z ich usług gdy uległam wypadkowi w miejscu pracy. Dzięki ich pomocy udało mi się uzyskać wysokie odszkodowanie, a pracodawca odpowiedział za brak odpowiednich warunków pracy. warto się do nich zgłosić.
 • Darek
  Wysłany: 2017-07-26 21:57:38

  Jeśli chodzi o prawo pracy, to kancelaria Wawrzyńca Chróścielewskiego jest nie do prześcignięcia. Kontakt dostaliśmy od znajomych i bardzo się cieszę, że trafiliśmy do tej kancelarii. Świetnie kombinują, znają prawo pracy od podszewki. Można im w pełni zaufać.
 • Berenika
  Wysłany: 2017-07-31 20:44:26

  Fakt, prawnicy pracujący u pana Chróścielewskiego są najlepsi! Mogłam się o tym przekonać pod koniec zeszłego roku na sali sądowej, gdzie przeciwko mnie zasiadali moi byli szefowie. Do kancelarii poszłam z nieśmiałym zapytaniem czy mogę liczyć na to, że zostaną ukarani za stosowany wobec mnie mobbing, a wyszłam z sali rozpraw z pokaźnym odszkodowaniem! Musielibyście widzieć ich miny :)
 • Andrzej
  Wysłany: 2017-08-13 22:08:30

  Potwierdzam opinie o kancelarii Wawrzyńca Chróścielewskiego - wywalczyli dla mnie wynagrodzenie za nadgodziny i również dla mojego kolegi z pracy. Kolega bał się iść z tym dalej, jednak ich podejście do tematu przez p. mecenasa przekonało go, że warto powalczyć. Dzięki pomocy mecenasów odzyskaliśmy swoje pieniądze.
 • Patryk
  Wysłany: 2017-08-21 21:43:24

  Bardzo dobra i profesjonalna kancelaria, pracownicy mili, pomocni i kompetentni. Bardzo pomogli mi przy odszkodowaniu od byłego pracodawcy. Za co mają moją wdzięczność. Serdecznie polecam inny !
 • Karolina
  Wysłany: 2017-08-28 20:40:07

  Zostałam bez powodu zwolniona z pracy. Uważałam, że pracodawca nie był sprawiedliwy w ocenie i nie miał powodów, aby to zrobić. Postanowiłam walczyć o swoje. W końcu sprawa obiła się o sąd i tylko dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu się prawników z Kancelarii Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego wyszłam z niego jako zwycięzca, a nie jako zwyciężona. Skuteczność jest na pewno ich wiodącą cechą. Bardzo mile współpracowało się z całą kancelarią.
 • Jan
  Wysłany: 2017-08-31 20:02:48

  Moja sprawa z byłym pracodawcą toczyła się już ponad rok bez żadnych rezultatów... byłem zdruzgotany. W końcu z polecenia zadzwoniłem do Kancelarii Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego i sprawę mam już za sobą. Jeżeli kiedykolwiek będę miał jeszcze jakieś problemy w pracy to na pewno się do nich zgłoszę. Jestem bardzo zadowolony z kompetencji i rzeczowości pracujących tam adwokatów.
 • Adam
  Wysłany: 2017-09-04 15:09:50

  Nie wiem skąd tyle zachwytu na tym forum nad Kancelarią Chróścielewska & Chróścielewski. Próbowałem skorzystać z porady prawnej, obiecali że oddzwonią - do dziś nic. Próbowałem jeszcze z inną osobą z tej kancelari , nie dość że potraktował mnie dość obcesowo (tak jakbym przeszkadzał) to też nie odzwonił. Generalnie - nie polecam.
 • Jolka85
  Wysłany: 2017-09-09 20:24:35

  W kwestii prawa pracy również poleciłbym Kancelarie Chróścielewskich :) Prawnik z tej kancelarii prowadził sprawę dotyczącą niewypłacania wynagrodzenia za nadgodziny przez mojego szefa i dzięki niemu udało mi się szybko i bezstresowo odzyskać należne mi pieniądze. Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do klienta.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane