Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Praca na umowę zlecenie a zwolnienie w ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Beata 1977 prawo-pracy.net
    Wysłany: 2010-06-28 14:46:58

Jakie ma prawa osoba w ciąży zarejestrowana na umowę zlecenie??
    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

• Ja:) prawo-pracy.net
    Wysłany: 2010-06-29 19:39:35

Witam:) Jestem w ciąży w drugim miesiącu i mam umowe zlecenie...pobieram rente rodzinna. Czy przysługuje mi jakis zasilek??Miecierzyńskie L4 czy cos??
    Odpowiedz Cytuj
  • koziolek prawo-pracy.net
    Wysłany: 2010-07-20 20:43:50

witam serdecznie mam pytanie od 6 miesiecy pracuje w firmie na umowe zlecenie a umowe podpisalam do 31.12.2010r teraz okazalo sie ze jestem w ciazy czy jak powiem ze jestem w ciazy czy moga mnie zwolnicczy jako kobieta jestem chroniona.
    Odpowiedz Cytuj
  • lipa prawo-pracy.net
    Wysłany: 2010-09-13 14:24:54

witam mam pytanko mam umowe zlecenie do końca roku chciałabym zajśc w ciąże czy pracodawca może mnie zwolnić w takij sytuacji ??? pracuje w tej firmie od 2007 r i cały czs na zlecenie mam odpłacane składki zdrowotne rentowe i emerytalne a chorobowych nie i od września 2009r. bo wcześniej się uczylam proszę o porade pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Odpowiedz Cytuj
  • basia prawo-pracy.net
    Wysłany: 2010-11-12 22:00:30

pracuje na umowę zlecenie pracodawca czy może dać mi umowę o prace a jestem w ciąży i na jakich warunkach
    Odpowiedz Cytuj
  • agnieszka prawo-pracy.net
    Wysłany: 2011-04-27 17:03:50

mam umowe zlecenie na pół roku i ta umowa jest mi przedłużana od 8 lat zawsze na pół roku ,pracuje dla tej samej firmy od 8 lat ale firma która mnie dla niej zatrudnia często się zmienia ,stąd tłumaczenie że można tak przedłużać umowy.Moje pytanie jest następujace-chcemy mieć z meżem dziecko ale boimy sie że nie wydołamy finansowo,mój mąz tez pracuje dla tej samej firmy.boje sie że gdy zajde w ciąże pracodawca nie przedłuży mi umowy mało tego nie będzie mi płacił żednych świadczeń,słyszałam że moze ale nie musi mi przedłużyć umowy,chciałabym sie dowiedziec krok po kroku jak to wyglada,czy jasli pracodawca w trakcie gdy bede w ciąż przedłuzy mi umowe do momentuurodzenia dziecka to czy ędzie mi przysługiwałotz macieżyńskie z zus no i czy w ciąz bede miała wypłacane pieniązki i ile
    Odpowiedz Cytuj
  • agnieszka prawo-pracy.net
    Wysłany: 2011-04-27 17:10:05

mam umowe zlecenie na pół roku i ta umowa jest mi przedłużana od 8 lat zawsze na pół roku ,pracuje dla tej samej firmy od 8 lat ale firma która mnie dla niej zatrudnia często się zmienia ,stąd tłumaczenie że można tak przedłużać umowy.Moje pytanie jest następujace-chcemy mieć z meżem dziecko ale boimy sie że nie wydołamy finansowo,mój mąz tez pracuje dla tej samej firmy.boje sie że gdy zajde w ciąże pracodawca nie przedłuży mi umowy mało tego nie będzie mi płacił żednych świadczeń,słyszałam że moze ale nie musi mi przedłużyć umowy,chciałabym sie dowiedziec krok po kroku jak to wyglada,czy jasli pracodawca w trakcie gdy bede w ciąż przedłuzy mi umowe do momentuurodzenia dziecka to czy ędzie mi przysługiwałotz macieżyńskie z zus no i czy w ciąz bede miała wypłacane pieniązki i ile
    Odpowiedz Cytuj

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane