Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Rozwód kościelny - cena usług adwokata !

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Usługi świeckiego kościelnego adwokata (prawnik, który skończył studia z prawa kanonicznego i jest katolikiem. Dodatkowo uzyskał pozwolenie biskupa diecezjalnego) kosztują około 3 tysięcy złotych.  \"Cywilni\" prawnicy za swoją pomoc w takich sprawach biorą o wiele więcej - nawet 10 tysięcy złotych. I nie zawsze dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków...


  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Adwokat w postępowaniu rozwodowym

  Żona koniecznie chce rozwodu bez orzekania o winie, ja mimo oporu nie widzę możliwości innego wyjścia - czy muszę w tej sprawie być reprezentowany przez adwokata? Jakie pismo powinienem złożyć, by doszło do zakończenia sprawy?

 • Cena towaru a podatek VAT

  Czy zmiana podatku VAT wpływa automatycznie na cenę?

 • Rozwód bez orzekania o winie

  Żona wnosi o rozwód bez orzekania o winie. Czy ja mogę nie zgodzić sie na rozwód i jednocześnie wnioskować o nieorzekaniu o winie?

 • Umowa o reprezentację z fachowym pełnomocnikiem

  Sprawę o rozwód powierzyłam prawnikowi, który po zainkasowaniu dość znacznej kwoty miał dzielnie bronić moich przekonań. Sprawa, która wydawała się na pierwszy rzut oka prosta zakończyła się dla mnie kompletnym fiaskiem. Ograniczenie praw rodzicielskich przy wyborze szkoły oraz w sprawie leczenia dziecka, rozwód z wyłącznym orzeczeniem o winie oraz poniesienie wszystkich kosztów sądowych i adwokackich. Po takim wyroku postanowiłam wnieść apelację z pomocą oczywiście tego samego prawnika. Pomimo telefonów, faxów do kancelarii i listów, prawnik nie raczył się skontaktować ze mną przez kolejny miesiąc. Sama zwróciłam się do sądu z pismem o uzasadnienie wyroku. Uzasadnienie przekazano prawnikowi, który wciąż był moim pełnomocnikiem. Tam przeleżało w szufladzie ze dwa tygodnie. W tej chwili wyrok się uprawomocnił, a ja nie wiem co dalej robić. Zastanawiam się, czy mój prawnik po powierzeniu mu sprawy o rozwód powinien się skontaktować ze mną po ogłoszeniu wyroku czy wraz z zakończeniem sprawy jego "praca" się kończy? Czy mogę wnieść skargę do Izby adwokackiej?

 • Koszty procesu prowadzonego przez adwokata

  Co można zaliczyć do niezbędnych kosztów procesu strony reprezentowanej przez adwokata?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane