Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

szkolenie-a dzień wolny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam,mój problem polega na tym że:Pracodawca wysłał mnie na szkolenie typu"obsługa klijenta" i poinformował mnie że za ten dzień kiedy będe na szkoleniu zabiera mi z grafiku dzień wolny,moim zdaniem nie słusznie-Proszę o fachową porade,z góry Dziękuje

    Odpowiedz Cytuj
  • Oczywiście że nie słusznie i bezprawnie w wodatku. Pracujesz na umowe o pracę czy zlecenie? Zakładam że o pracę bo na zlecenie nie było by pracodawcy ale zleceniodawca.
    Tak czy inaczje skoro wysyła cię na szkolenie w godzinahc pracy to masz to liczone jako dzien pracy i normalnie powinieneś mieć płacone. Więcej informacji musisz sobie poszukać tutaj.

  • Reklama

  • Witam,Dziękuje za odpowiedź,a co do umowy to jest umowa troszkę dziwna bo nazwana "o zastępstwo",ale na mój chłopski rozum to nie powinno mieć chyba znaczenia jaka umowa,w każdym bąć razie jeszcze raz Dzięki
  • Na Żytniej w Warszawie mamy taką firmę po sąsiedzku BHP Consulting się nazywa. Mój kolega to prowadzi od kilku lat i można zajść i zapytać o poradę.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane