Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Umowa o prace

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • -
  Wysłany: 2003-03-31 00:00:00

  Szukam wzoru umowy o prace

  (caudullo)

  Odpowiedz Cytuj
 • ryba
  Wysłany: 2005-03-30 16:28:54

  .......................................... ......................................... (Pieczęć pracodawcy) (miejscowość , data) ................................................... numer REGON - EKD Umowa o pracę zawarta w dniu ................................... w ..................................................................... pomiędzy ....................................................................................................................................................... zwanym dalej Pracodawcą reprezentowanym przez ....................................................................................................................................................... a ....................................................................................................................................................... zwanym dalej Pracownikiem § 1 Pracodawca zatrudnia Pracownika na stanowisku ...................................................................................................................................................... § 2 Umowa zostaje zawarta na czas ....................................................................................................................................................... § 3 Miejscem wykonywania pracy będzie ....................................................................................................................................................... § 4 Praca będzie wykonywana w wymiarze ....................................................................................................................................................... §5 Do obowiązków Pracownika będzie należało: a) ................................................................................................................................................... b) ................................................................................................................................................ . § 6 Za pracę Pracownik otrzyma wynagrodzenie w wysokości ................................... za miesiąc płatne z dołu do ......................... dnia każdego miesiąca. § 7 Pracownik rozpocznie pracę dnia .................................................................................. . § 8 Umowę sporządzono w trzech jednobrzmiących egzemplarzach, z których jeden otrzymał Pracownik. .......................................... ...................................................... (podpis pracownika) (pieczęć i podpis pracodawcy lub osoby uprawnionej do działania w jego imieniu)
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 • witam mam takie pytanie co mogę zrobić w sytuacji gdy nie mogę podpisać żadnej umowy z pracodawcą? z góry dziękuję
  Odpowiedz Cytuj
 • Witam Mam pytanie niedługo kończy mi się druga umowa na czas określony czy trzecia umowa nie powinna już być na czas nieokreślony?Z góry dziękuję za odpowiedzi
  Odpowiedz Cytuj
 • Tak, o ile pierwsza umowa nie była umową na okres próbny.
  Odpowiedz Cytuj
 • Witam!

  chciałem zapytać, ile może trwać okres próbny w pracy i po jakim czasie powinien pracodawca podpisać umowę o pracę na czas określony???

  Pozdrawiam
  Odpowiedz Cytuj

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Praca interwencyjna

  Proszę mi napisać dokładnie na czym polega zatrudnienie np. studenta na prace interwencyjne. Na czym polega praca interwencyjna i czym różni się od umowy o pracę?

 • Egzekucja alimentów z umowy o dzieło

  Zamieniłem prace na etacie/umowa o prace/ na umowę o dzieło. Czy komornik ma prawo egzekwować alimenty na dziecko z wynagrodzenia umowa o dzieło i do jakiej wysokości?

 • VAT za prace wykonywane zagranicą

  Spółka zarejestrowana w Polsce prowadzi prace budowlane na terenie Sudanu. Chce podzlecić spółce działającej w Polsce prace budowlane (wykonanie elewacji ). Wszytskie prace będą wykonywane na terenie Sudanu. Czy podwykonawca powinien naliczać VAT od tej usługi?

 • Rozwiązanie umowy o pracę

  W jakich normalnych sytuacjach zostaje rozwiązana umowa o prace?

 • Umowa o prace z firmą w Sudanie

  Jestem zatrudniony na pół etatu w Polsce i tu odprowadzane są składki ZUS i podatek od tej umowy. Chcę podpisać kontrakt z firmą z Sudanu na wykonywanie prac instalacyjnych. Prace te będą wykonywane na terenie Sudanu. Pracę którą wykonuje na pół etatu dla polskiej firmy będe wykonywał w dalszym ciągu gdyż są to prace projektowe i nie wiąża sie z konieczności przebywania w Polsce. Czy od kontraktu z firmą w Sudanie muszę w Polsce odprowadzić jakiś podatek i składki ZUS?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane