Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Umowa o prace

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • -
  Wysłany: 2003-03-31 00:00:00

  Szukam wzoru umowy o prace

  (caudullo)

  Odpowiedz Cytuj
 • ryba
  Wysłany: 2005-03-30 16:28:54

  .......................................... ......................................... (Pieczęć pracodawcy) (miejscowość , data) ................................................... numer REGON - EKD Umowa o pracę zawarta w dniu ................................... w ..................................................................... pomiędzy ....................................................................................................................................................... zwanym dalej Pracodawcą reprezentowanym przez ....................................................................................................................................................... a ....................................................................................................................................................... zwanym dalej Pracownikiem § 1 Pracodawca zatrudnia Pracownika na stanowisku ...................................................................................................................................................... § 2 Umowa zostaje zawarta na czas ....................................................................................................................................................... § 3 Miejscem wykonywania pracy będzie ....................................................................................................................................................... § 4 Praca będzie wykonywana w wymiarze ....................................................................................................................................................... §5 Do obowiązków Pracownika będzie należało: a) ................................................................................................................................................... b) ................................................................................................................................................ . § 6 Za pracę Pracownik otrzyma wynagrodzenie w wysokości ................................... za miesiąc płatne z dołu do ......................... dnia każdego miesiąca. § 7 Pracownik rozpocznie pracę dnia .................................................................................. . § 8 Umowę sporządzono w trzech jednobrzmiących egzemplarzach, z których jeden otrzymał Pracownik. .......................................... ...................................................... (podpis pracownika) (pieczęć i podpis pracodawcy lub osoby uprawnionej do działania w jego imieniu)
 • Reklama

 • witam mam takie pytanie co mogę zrobić w sytuacji gdy nie mogę podpisać żadnej umowy z pracodawcą? z góry dziękuję
 • Witam Mam pytanie niedługo kończy mi się druga umowa na czas określony czy trzecia umowa nie powinna już być na czas nieokreślony?Z góry dziękuję za odpowiedzi
 • Tak, o ile pierwsza umowa nie była umową na okres próbny.
 • Witam!

  chciałem zapytać, ile może trwać okres próbny w pracy i po jakim czasie powinien pracodawca podpisać umowę o pracę na czas określony???

  Pozdrawiam
 • Witam. Pracowałam na podstawie umowy o prace; 1.Umowa na czas próbny od 2014-12-01 do 215-02-28 2.Umowa na czas określony od 2015-03-01 do 2015-12-31 3.Umowa na czas określony od 2016-01-01 do 216-12-31 4.Umowa na czas określony od 2017-01-01 do 2017-03-31 Obecnie, od 03-31 przebywam na zwolnieniu lekarskim, Kolejna umowa powinna być już na czas nieokreślony, jednak pracodawca nie chce owych umów podpisywać. Czy istnieje możliwość ominięcia przepisów i podpisania kolejnej umowy na czas określony w tej samej firmie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
 • Witam Pracowałem w firmie na podstawie umowy o prace; 1. Umowa na czas próbny od 2014-12-01 do 2015-02-28 2. Umowa na czas określony od 2015-03-01 do 2015-12-31 3. Umowa na czas określony od 2016-01-01 do 2016-12-31 4. Umowa na czas określony od 2017-01-01 do 2017-03-31 Obecnie od 03-31 przebywam na zwolnieniu lekarskim, ponieważ prezes stwierdził, że musiałby teraz dać mi umowę na czas nieokreślony, czego nie chce robić. Czy istnieje możliwość ominięcia przepisów, w celu podpisania kolejnej umowy na czas określony w tej samej firmie?
 • Witam, niedawno rozpoczęłam prace w pewnej firmie. Zatrudniono mnie na umowę o pracę, 0,5 etatu. Chciałabym się dowiedzieć jak prawnie uregulowane zostało moje wynagrodzenie, urlop, a także jak wygląda kwestia urlopu na żądanie?
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane