Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Umowa o prace

Szukam wzoru umowy o prace

(caudullo)

2003.3.31 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: Umowa o prace (10)

.......................................... ......................................... (Pieczęć pracodawcy) (miejscowość , data) ................................................... numer REGON - EKD Umowa o pracę zawarta w dniu ................................... w ..................................................................... pomiędzy ....................................................................................................................................................... zwanym dalej Pracodawcą reprezentowanym przez ....................................................................................................................................................... a ....................................................................................................................................................... zwanym dalej Pracownikiem § 1 Pracodawca zatrudnia Pracownika na stanowisku ...................................................................................................................................................... § 2 Umowa zostaje zawarta na czas ....................................................................................................................................................... § 3 Miejscem wykonywania pracy będzie ....................................................................................................................................................... § 4 Praca będzie wykonywana w wymiarze ....................................................................................................................................................... §5 Do obowiązków Pracownika będzie należało: a) ................................................................................................................................................... b) ................................................................................................................................................ . § 6 Za pracę Pracownik otrzyma wynagrodzenie w wysokości ................................... za miesiąc płatne z dołu do ......................... dnia każdego miesiąca. § 7 Pracownik rozpocznie pracę dnia .................................................................................. . § 8 Umowę sporządzono w trzech jednobrzmiących egzemplarzach, z których jeden otrzymał Pracownik. .......................................... ...................................................... (podpis pracownika) (pieczęć i podpis pracodawcy lub osoby uprawnionej do działania w jego imieniu)

2005.3.30 16:28:54

witam
mam takie pytanie co mogę zrobić w sytuacji gdy nie mogę podpisać żadnej umowy z pracodawcą? z góry dziękuję

2010.8.16 8:44:26

Witam
Mam pytanie niedługo kończy mi się druga umowa na czas określony czy trzecia umowa nie powinna już być na czas nieokreślony?Z góry dziękuję za odpowiedzi

2010.9.3 11:26:3

Tak, o ile pierwsza umowa nie była umową na okres próbny.

2010.9.3 14:55:27

Witam!



chciałem zapytać, ile może trwać okres próbny w pracy i po jakim czasie powinien pracodawca podpisać umowę o pracę na czas określony???



Pozdrawiam

2011.4.7 10:3:54

Witam.
Pracowałam na podstawie umowy o prace;
1.Umowa na czas próbny od 2014-12-01 do 215-02-28
2.Umowa na czas określony od 2015-03-01 do 2015-12-31
3.Umowa na czas określony od 2016-01-01 do 216-12-31
4.Umowa na czas określony od 2017-01-01 do 2017-03-31
Obecnie, od 03-31 przebywam na zwolnieniu lekarskim,
Kolejna umowa powinna być już na czas nieokreślony, jednak pracodawca nie chce owych umów podpisywać. Czy istnieje możliwość ominięcia przepisów i podpisania kolejnej umowy na czas określony w tej samej firmie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

2017.4.12 16:58:55

Witam Pracowałem w firmie na podstawie umowy o prace;
1. Umowa na czas próbny od 2014-12-01 do 2015-02-28
2. Umowa na czas określony od 2015-03-01 do 2015-12-31
3. Umowa na czas określony od 2016-01-01 do 2016-12-31
4. Umowa na czas określony od 2017-01-01 do 2017-03-31

Obecnie od 03-31 przebywam na zwolnieniu lekarskim, ponieważ prezes stwierdził, że musiałby teraz dać mi umowę na czas nieokreślony, czego nie chce robić. Czy istnieje możliwość ominięcia przepisów, w celu podpisania kolejnej umowy na czas określony w tej samej firmie?

2017.4.12 17:34:31

Witam,

niedawno rozpoczęłam prace w pewnej firmie. Zatrudniono mnie na umowę o pracę, 0,5 etatu. Chciałabym się dowiedzieć jak prawnie uregulowane zostało moje wynagrodzenie, urlop, a także jak wygląda kwestia urlopu na żądanie?

2017.10.17 20:28:6

a czy mając umowę o prace na czas określony do dnia 31.07 i w nawiasie (+2 miesiace) to ona obowiazuje do 31.07 czy jeszcze 2 miesiace po i kiedy trzeba przedluzyc

2018.5.26 14:14:59

Dzień dobry,
podpisałam umowę na czas określony bez okresu wypowiedzenia w lipcu 2016 roku, czy obowiązuje mnie miesięczny okres wypowiedzenia czu umowa jest niewypowiadalna?
Pozdawiam

2018.5.29 10:29:42

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika