Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wypowiedzenie pracy podczas pobytu na l4

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam, od dawna planowałam zmianę pracy, z powodów zdrowotnych otrzymałam od lekarza l4 obowiązujące do połowy przyszłego miesiąca, wiem ze moge złożyć wypowiedzenie podczas urlopu zdrowotnego, ale czy dni urlopu wliczają mi się do tych 2 tygodni okresu wypowiedzenia? Czy po powrocie z l4 będę musiała je odrobić? Pytam ponieważ nie wiem tak na prawdę czy moj urlop zdrowotny się nie wydłuży, a chciałabym mieć tą firmę już za sobą szczerze mówiąc.

  Odpowiedz Cytuj
 • Regona
  Wysłany: 2018-03-30 08:24:52

  na Twoim miejscu skontaktowałabym się z jakimś prawnikiem, jest np adwokat Tomasz Tomaszczyk z JST z Warszawy - prawo pracy ma w małym paluszku - polecam!
 • Reklama

 • Anna Wie
  Wysłany: 2018-04-03 00:23:45

  w wielu kwestiach spornych warto poradzić się prawnika znam Tomasza Tomaszczyka z kancelarii z Warszawy jest właśnie od prawa pracy i takie sytuacje są jego codziennością polecam
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane