Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

wypowiedzenie przez pracownika

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dzień dobry.
  Mam problem, w sobotę 02.12.2017r. złożyłam wypowiedzenie o pracę na mocy porozumienia z dniem 02.12.2017r. Wypowiedzenie zostało podpisane przez moją kierowniczkę "przyjęłam dnia 02.12.2017r i złożyła podpis".
  Dziś się dowiedziałam, że 'ktoś' nad moją kierowniczką nie wyraził zgody na porozumienie stron i mam teoretycznie dwu tygodniowe wypowiedzenie LECZ nikt mnie o tym nie poinformował ani telefonicznie ani na piśmie.
  Zaczęłam dziś dzwonić po kadrach i pytać kiedy mogę się spodziewać świadectwa pracy jednak panie tam pracujące NIC O TYM NIE WIEDZĄ,Pani z kadr zabrała mój numer telefonu bo ona nie jest odpowiedzialna za 'ten przedział regionalny' i powiedziała, że przekaże koleżance i oddzwonią do mnie. Ponownie zadzwoniłam do mojej kierowniczki i od niej się dowiedziałam, że mam 2 tygodniowe wypowiedzenie..
  Przysługuje mi zasiłek i mam 2 tygodnie na dostarczenia świadectwa pracy do urzędu od dnia złożenia wypowiedzenia.
  Nie mam pojęcia co mam w tej sytuacji zrobić?

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane