Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry i skuteczny adwokat od prawa gospodarczego i cywilnego z Łodzi

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Szukam od dłuższego czasu adwokata w Łodzi który jest dobry w sprawach gospodarczych i cywilnych. Prowadze od lat 90 dzialalnosc gospodarcza i już nei daje rady z tymi ciagle zmianiajcymi się przepisami ich interpretacja i butą urzędników oraz sądów.

  pozdrawiam

  Odpowiedz Cytuj
 • Maxss
  Wysłany: 2016-10-17 11:15:45

  Ja też mam mnóstwo problemów w swojej firmie więc cię rozumiem. Idź do adwokata Mateusza Ziębaczewskiego w Łodzi. On się zna na prawie gospodarczym i cywilnym bardzo dobrze. Sam mu zlecam moje sprawy, bo ja nic nie rozumiem z tego bełkotu prawniczego, a się nigdy nie zawiodłem. Ma rozsądne stawki za usługi. Tutaj masz namiary na niego http://adwokat-lodzi.pl/
 • Reklama

 • Komandytariusz
  Wysłany: 2017-01-06 11:33:33

  Ziębaczewski jest bardzo konkretny i skuteczny. Świetna współpraca ! będę polecać wszystkim tym, którym zależy na ludzkim podejściu do sprawy.
 • Potrzeba
  Wysłany: 2017-04-22 16:09:43

  Kolega mi też go polecił, bo On się udziela na różnych konferencjach i eventach dotyczących prawa gospodarczego oraz prawa pracy. Fajnie prowadzi też wykłady z tych zagadnień, bo widać że się na tym troszkę zna potem wiele tych zagadnień ląduje na jego blogu podobno tutaj http://prawo-gospodarcze.com/
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane