Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dotacje dla rozpoczynających działalność gospodarczą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam! MAm pytanie: jezeli nie jestem zarejestrowany w urzedzie pracy a otwieram działalnośc gospodarczą czy moge starac sie o kredyt z urzedu pracy na utworzenie nowego miejsca pracy albo ciekawi mnie jakie kolwiek dofinansowanie z uni europejskiej!! Gdzie o to moge sie starać!! Prosze bardzo o pomoc !!

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam propnuje dowiedzieć się co do zaoferowania ma sam urząd pracy, z tego co się orientuje na start własnej działalności można po przedstawieniu odpowiednich wniosków zawierających biznes plan liczyć nie tylko na dotację ale nawet na bezzwrotne dofinansowanie.... a dobry biznes plan i tak się panu przyda w pozyskiwaniu skądkolwiek kapitału.
 • Reklama

 • ladykate
  Wysłany: 2005-07-22 13:56:39

  Witam, Mam pytanie czy ktoś się odezwał do Ciebie. Właśnie szukam informacji na ten sam temat. Jestem w takiej samej sytuacji tzn nie zarejestrowana a chcę rozpoczac dzialalność i szukam dotacji. Jesli masz jakies informacje to prosze podziel sie nimi. moj mail: ladykate@o2.pl Pozdrawiam, Kaśka
 • lumi
  Wysłany: 2008-05-16 15:54:31

  Ja też jestem w trakcie otwierania własnej działalności i staram się o dotację z urzędu pracy i z tego co mi wiadomo trzeba się u nich zarejestrować żeby taką dotację otrzymać .Najlepiej udać się do swojego lokalnego urzędu pracy oni na pewno powiedzą jakie dokładnie dokumenty trzeba złożyć i jakie są warunki przyznawania tych dotacji, pewnie mogą się trochę różnić w zależności od miasta.Życzę powodzenia.
 • ania
  Wysłany: 2009-08-30 22:42:06

  JEŚLI JESTEŚ STUDENTEM LUB ABSOLWENTEM I NIE MASZ SKONCZONYCH 30 LAT ZAWSZE MOZESZ ZAPYTAC W Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości ,dofinansowanie bezwrotne do 40 tys i wsparcie pomostowe ;)
 • Chce otworzyc sklep spożywczo - przemysłowy , ale brakuje mi środków na towar . Mam lokal , wyposażenie . Proszę o pomoc . jestem bezrobotny.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane