Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Sieziba spolki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Chcialabym zapytac,czy jesli jestem gdzies zameldiwana to musze miec zgode wlasciciela mieszkania na wskazanie siedziby spolki w tym wlasnie miejscu?Jesli tak,to czy istnieje wzor oswiadczenia,w ktorym wlasciciel wyraza zgode na wskazanie adresu spolki w jego mieszkaniu?

    Odpowiedz Cytuj
  • Witajcie! W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką rejestracji i/lub zmian w KRS. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach. Paweł, Specjalista on-line www.formularze-krs.pl
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane