Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Wirtualne biuro - Poznań

Cześć Wszystkim!
Jestem młodym, rozpoczynającym działalność na rynku przedsiębiorcom. Słyszałam, że dobrym pomysłem na początek jest skorzystanie z wirtualnego sekretariatu i biura. Czy moglibyście mi polecić jakąś firmę w Poznaniu lub okolicach?
Dziękuję i pozdrawiam!

2017.8.31 20:37:2

Odpowiedzi w temacie: Wirtualne biuro - Poznań (9)

Cześć Kasiu,
myślę, że masz dobry pomysł na załozenie biznesu, może to Ci się opłacić. Firm jest wiele, nie musisz koniecznie korzystać z usług tej z Twojego miasta. Poszuakj sobie na wielu forach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

2017.9.2 10:50:11

Ja znam tylko firmę z Warszawy, ale mój kolega jest z Poznania i wiem, że tam zna jakąś firmę. Podpytam go o szczegóły i dam Ci znać :)

2017.9.14 15:15:3

A co to za firma z Poznania?

2017.9.17 14:22:58

Nie chcę tutaj zbytnio spamować nazwami ;) ale jest to niemiecka firma, która ma siedzibę w Poznaniu, przy ul.Młyńskiej ;) powinieneś znaleźć ją bez problemu, jeśli będzie problem, to napiszę nazwę :)

2017.9.25 17:36:5

Tak, to jest całkiem niezła opcja. Takie firmy często oferują również pomoc w starcie biznesu na rynku. Pomogą w opracowaniu biznesplanu, założeniu firmy, kupnie spółki itd. Dobrze, że takie organizacje powstają, bo coraz trudniej na rynku się utrzymać.

2017.9.26 20:33:3

Zanim zaczniesz korzystać z wirtualnego biura, powinnaś zając się innymi ważnymi sprawami, opracowaniem biznesu, biznesplanu itd. Zgłoś się po pomoc do tzw. inkubatorów przedsiębiorczości. Są to firmy i organizacje, które pomagają wejść na rynek.

2017.10.2 17:54:52

A czy ktoś z Was słyszał o usłudze Business Concierge?

2017.10.10 21:20:40

Tak, ja słyszałam. To taka usługa, dzięki której mamy kompleksową obsługę naszego biura, np. wirtualny adres, asystent, czy różne wsparcie doradcze.

2017.11.7 20:19:40

Sam korzystam z usług wirtualnego biura w Krakowie, bardzo wygodne rozwiązanie. Adres w centrum, wszystkie listy są za mnie odbierane i dodatkowo skanowane. Mogę polecić JocArd w Krakowie https://wb.krakow.pl/ wszystko też jasno wytłumaczą w razie pytań.

2023.3.15 14:39:27

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika