Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Upadłość osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,
  kiedy już nie ma rady i się tonie w długach, narzuca się jedna myśl - by ogłosić upadłość. Proszę o poradę jaki jest koszt od początku do końca upadłości? Jaki jest procent szans na to by Sąd zasądził upadłość i co w przypadku kiedy toczyliśmy postępowanie upadłościowe, a Sąd nie wydał takowej decyzji, co wtedy? Czy lepiej przygotować się i doprowadzić by to wierzyciel doprowadził do naszej upadłości? Proszę o informacje.. dziękuję.

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam, Prowadziłam przez pięć lat działalność gospodarczą ( budowlanka) , w ubiegłym roku dwie duże firmy, dla których realizowałam zadania ogłosiły upadłość- straciłam 400 tyś zł i zaczął się koszmar, dla mojej malutkiej firmy sytuacja była dramatyczna i postanowiłam złożyć wniosek o upadłość. Upadłość została uznana w kwietniu br, zabrali mi wszystko, jest syndyk, 12 w wierzycieli w tym .. BANK. W banku miałam zaciągnięte 4 kredyty, w tym dwa na firmę i dwa na siebie, ale poszły w całości w firmę - w dniu otrzymania pełne kwoty kredytów zostały przelane na konto firmowe. Ja zgłosiłam do upadłości 4 kredyty, bank dwa- tylko te na firmę, tłumacząc, że nie ogłosiłam upadłości konsumenckiej- syndyk przeszedł nad tym do porządku dziennego, żeby nie powiedzieć, że się ucieszył. Czy ktoś z Państwa był w podobnej sytuacji, moja adwokat przygotowała pismo do banku, ale chciałam jeszcze podpytać, czy może ktoś coś wie na ten temat? Pozdrawiam
 • Reklama

 • zinia
  Wysłany: 2017-07-19 13:05:15

  Tez musialam oglosic upadlosc przez to ze jeden kontrahent mnie zrobił w h... wiadomo... Od razu jak poczułam nóż na gardle to poszłam do kancelarii Legaleo, bo ma duze doswiadczenie w tego typu sprawach. Pare miesiecy i po kłopocie. Zaczynam nowy rozdzial zycia juz bez stresu i odmawiania sobie wszystkiego
 • CraigSig
  Wysłany: 2017-12-23 22:50:57

  ?????????? ????? ?? ???-????? http://mangoo77.mangoosteen.com ???? ?????????? ??? ??????????????? ???????? ??? ???????? ???? ????? ??????????. ? ??? ??????? ????? ????? ????? 10 ?? ?? 2 ??????. ?????? ????????? ???????????? ?? ???-?????. ????? ??????? ?????? ????? ????????????? ????????. ? ????? ??????? ????? 20 ?????? ??????? ????????????? ????????. ????? ???????? ????????? ???????? ????? ?????????? ??????? ?????. ? ????? ???????????? ???????????? ?? ???????? ? ?????. ?????????? ???????????? ?????????, ? ?????????????????? ???????? ???????? ????????? ??? ???????????? ???????? ??????. ???????? ??????????? ??????????? ?????? ?????????? ???????? ????? ? ???????? ????????, ? ??? ??????? ???????? ????? ??????????? ?????????. ????????? ???????? ????????, ??????? ? ????????? ??????????? ?????????? ? ?????, ??????????? ?????????? ????????????? ???????? ? ????. ??????? ?????????? ????? ?? ????? ??????? ???????????????. ? ????? ???????? ??????? ???????? ?????????? ?????? ?????? ????????? ? ?????????????. ?????? ????? ?????????? ???????? ?? ???-????? http://mangjoo77.mangoosteen.com.
 • CraigSig
  Wysłany: 2017-12-24 05:28:21

  ?????????? ????? ?? ???-????? http://mangoo77.mangoosteen.com ????? ?????????? ????? ???????? ???????????? ???????? ??? ????????? ????? ??????????. ? ??? ???????? ?????????? ?? 10 ????????? ?? ??????. ?????? ????????? ?????? ? ????????. ????? ????? ???????? ????? ??????????? ????????. ?? ?????????? ??????? ????? 25 ?????? ????? ????????????? ??????. ????? ? ???????? ??????? ???????? ?????? ???????? ??????? ?????. ? ???????????? ???????????? ?? ???????? ? ?????. ????????? ???????????? ????????, ? ??????????? ???????? ???????? ??????? ??? ???????? ???????? ??????. ??????? ??????????? ????????? ?????? Mangoosteen ???????? ?????? ? ?????? ?????????, ? ??? ??????? ??????? ?????????? ???????? ??????????????. ????????? ???????? ????? ???????????????, ??????? ? ???????? ??????????? ?????????? ?? ??????, ?????? ?????????? ???????? ????????? ? ????. ??????? ?????????? ????? ?? ????? ??????? ???????????????. ? ????? ?????? ????????? ????? ???? ????????? ?????? ????????? ? ????????. ?????? ????? Mangoosteen ???????? ?? ????????-????? http://mangoo77.mangoosteen.com.
 • i
  Wysłany: 2018-01-08 00:05:03

  Jeśli ktoś znajduje się w stanie niewypłacalności, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę http://icta.pl/uslugi. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane