Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Bezpłatna pomoc dla dłużników !

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Jesteś dłużnikiem ? Masz dług do spłaty ?
  Bezpłatna pomoc i porady prawne dla dłużników !

  W ramach wolontariatu oraz prowadzonej inicjatywy obywatelskiej CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE POMAGAMY DŁUŻNIKOM.

  Z naszej pomocy skorzystało już 1500 osób i firm.

  Przykładowe działania jakie realizujemy:

  1. Weryfikacja zasadności roszczenia pod względem prawnym.
  2. Prawne anulowanie, umorzenie długu.
  3. Wstrzymanie lub odroczenie windykacji.
  4. Umorzenie części długu oraz całości odsetek i ewentualnych kosztów jakimi zostali Państwo obciążeni.
  5. W przypadku nadużyć ze strony wierzyciela lub firmy windykacyjnej mogą Państwo starać się o zadośćuczynienie.


  JESTEŚMY EKSPERTAMI W ZAKRESIE PRAWA ZOBOWIĄZAŃ !

  Dołącz do grona obywateli szczęśliwych i wolnych od długów !
  Pomagamy dłużnikom z całej Polski.

  Więcej informacji na naszej stronie www:
  http://iod.edu.pl/


  Tel. 22 300 52 32
  Pomagamy dłużnikom z całej Polski !!!
  e-mail: pomoc@iod.edu.pl

  Odpowiedz Cytuj
 • vera
  Wysłany: 2016-10-12 19:34:39

  Chyba najlepszym wyjściem jest zacząć spłacać swoje długi i pomalenku z tego sie wyjdzie. Przeczytajcie taki poradnik http://fundacjazaradni.pl/poradnik/ Fundacji Zaradni i zobaczycie że wszystko się da. A jak to zrobic żeby nie wplątac sie w jeszcze większe kłopoty? Mysle ze po przeczytaniu poradnika wszystko będzie jasne
 • Reklama

 • obserwator
  Wysłany: 2016-10-14 00:43:18

  Po co płacić? Dzięki PIS-owi nie będzie już egzekucji, komornik będzie mógł tylko grzecznie prosić a dłużnik nie będzie ponosił kosztów ani konsekwencji.
 • Kobe23
  Wysłany: 2016-10-18 19:38:04

  Bezpłanie to wiadomo jak, chcesz dobrze trzeba uiścic.
 • Figofago
  Wysłany: 2016-10-23 22:42:47

  Jesteś dłużnikiem ? Masz dług do spłaty ? Bezpłatna pomoc i porady prawne dla dłużników ! W ramach wolontariatu oraz prowadzonej inicjatywy obywatelskiej CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE POMAGAMY DŁUŻNIKOM. Z naszej pomocy skorzystało już 1500 osób i firm. Przykładowe działania jakie realizujemy: 1. Weryfikacja zasadności roszczenia pod względem prawnym. 2. Prawne anulowanie, umorzenie długu. 3. Wstrzymanie lub odroczenie windykacji. 4. Umorzenie części długu oraz całości odsetek i ewentualnych kosztów jakimi zostali Państwo obciążeni. 5. W przypadku nadużyć ze strony wierzyciela lub firmy windykacyjnej mogą Państwo starać się o zadośćuczynienie. JESTEŚMY EKSPERTAMI W ZAKRESIE PRAWA ZOBOWIĄZAŃ ! Dołącz do grona obywateli szczęśliwych i wolnych od długów ! Pomagamy dłużnikom z całej Polski. Więcej informacji na naszej stronie www: http://iod.edu.pl/ Tel. 22 300 52 32 Pomagamy dłużnikom z całej Polski !!! e-mail: pomoc@iod.edu.pl
 • marian
  Wysłany: 2017-03-28 17:55:48

  mi bardzo pomogła Pani z tej agencji http://antyegzekucja.eu/ bardzo polecam ich usługi
 • Ela
  Wysłany: 2017-06-28 12:00:03

  Problem w tym, ze ja nie mialam dlugu. Zaciagnelam pozyczke gotowkowa w 2007 w getinbanku ze splata na rok. Pozyczke splacilam i jeszcze zostala nadplata. w zeszlym roku przyszlo pismo z firmy windykacyjnej, ze mam dlug. Mieszkam za granica. Dzwonilam do banku i otrzymalam informace, ze pozyczka splacona i jeszcze zostalo. ale musialam zamknac Konto osobiscie. Tu bank mnie oszukal, bo (teraz wiem), mozna zamknac Konto korespondencyjnie. Okazalo sie, ze to zadluzenie powstalo z powodu niezamkniecia konta. Nie wiem jak dlugo trwalo to prowadzenie "martwego konta", bo nazbieralo sie 400 zl, Zadnej informacji z banku, zadnego wydruku z konta, zadnego podziekowania za splacenie pozyczki. Pracownik banku kiedy zakladal przymusowe K konto osobiste, dobrze wiedzial, ze mieszkam za granica. Dzwonilam dwa razy i dowiadywalam sie o pozyczke( ile jescze rat do splacenia. W tym roku w maju komornikk mi zabral z konta 867,65zl, i jeszcze musialam doplacic firmie egzekucyjnej Getback 275,73. Tyle kosztuje niezamkniecie konta w getinbanku. Czuje sie okradziona!!!! Obdarta ze skory w imie prawa.
 • A
  Wysłany: 2017-08-09 22:08:46

  Moj maz ma dlug pko sprzedal go firmie windykacyjnej intrum justitia naleznosc glowna dlug razem z odsetkami to jakies 32.500.00 nie mozemy sie z nimi dogadac zeby rozlozyli nam na splate po 1000zl mc a oni zadaja zaplaty minimum 10tys na raz
 • ewa
  Wysłany: 2017-08-25 11:12:39

  Witam, W 2015 roku niestety nie miałam jak spłacić, rachunków abonamentowych w plusgsm. Dług mój wynosi prawie 4200 zł. Moim długiem zajęła się firma windykacyjna kredyt inkaso portfolio investment (luxemburg). W środę tj. 23/08/2017 zadzwoniłam z propozycją ugody ( lepsze praca od września), lecz Pani która ze mną rozmawiał postraszyła mnie komornikiem i żebym mogła spłacać raty muszę najpierw do 28/08/2017 wpłacić 475 zł - których niestety nie mam. Pracuję na pół etaty i zarabiam średnio 800 zł miesięcznie. Czy jest możliwość podpisania porozumienia spłat rat bez tej pierwszej wpłaty i straszenie komorniczym?
 • Niki
  Wysłany: 2017-09-18 01:42:56

  Mam długi w chwilowkach che to wbić w jeden czy są instytucje które mogą mi pomóc
 • Mateusz
  Wysłany: 2017-11-16 17:52:23

  Pomogę osobom zadłużonym sprzedać za gotówkę lub zamienić swoją nieruchomość (dom,mieszkanie,działkę) na inna w taki sposób aby spłacić wszystkie zadłużenia i otrzymać gotówkę a także pomogę w zamianie lub znalezieniu nowego miejsca zamieszkania odpowiadającego państwa oczekiwaniom.Wstrzymam egzekucję,licytację i przymusową eksmisję i ograniczę koszty egzekucji do minimum.Jestem osobą prywatną i nie oczekuje niczego w zamian dopóki realnie nie zmienię państwa sytuacji na taką jakiej oczekujecie. Sprzedaż lub zamiana posiadanej nieruchomości to bardzo często jedyne słuszne i najprostsze rozwiązanie problemu spirali zadłużenia wysoko oprocentowanych pożyczek. Swoją propozycję kieruje tylko do osób z województwa łódzkiego i mazowieckiego. Proszę się kontaktować ze mną za pośrednictwem tel: 733 427 81o lub meila:mateuszemdl@gmail.com Im wcześniej nawiążemy kontakt tym realnie więcej uda mi się dla państwa uzyskać i zaoszczędzić
 • Magda
  Wysłany: 2017-11-29 20:01:19

  Mi pomogli za darmo wygrać sprawę sądowoą prawnicy ze stowarzyszenia wasze prawo. Znalazłam ich na facebooku. mail waszeprawo@gmail.com. Polecam bo już myślałam, że będę musiała spłacać zadłużenie ponad 10 000 zł, bo myślałam że jak sprawa jest już w sądzie to nie mam szans tego wygrać a jednak pomogli mi i nie mam komornika.
 • oddłużanie-pomoc dłużnikom
  Wysłany: 2018-01-01 18:42:11

  Witam, pomagamy bezpłatnie (nasze wynagrodzenie pokryje strona przeciwna czyli wierzyciel) w pisaniu sprzeciwów od nakazu zapłaty, wniosków o doręczenie nakazów zapłaty itp. Współpracujemy z radcami prawnymi i adwokatami. Wysoka skuteczność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Pozbądź się długu raz na zawsze! Prosimy o przesłanie skanu (zdjęcia) dokumentów na adres e-mail: pomoc.dluznikom@wp.pl, krótko opisać problem oraz podać numer telefonu. Skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.
 • icta
  Wysłany: 2018-01-05 01:08:48

  W odpowiedzi na powyższe posty, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronęwww.icta.pl. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.
 • Kriss
  Wysłany: 2018-01-15 13:30:05

  Polecam mec. Dariusza Staniszewskiego. Ma bardzo duże doświadczenie i naprawdę jest w stanie coś pomóc, jeśli naprawdę chcemy coś zrobić z długami.
 • Asd
  Wysłany: 2018-02-20 15:36:18

  Postanowienia 1) odrzucić wniosek pozwanego o przywrócenie terminu do wniesienia sprzeciwu Od nakazu zapłaty z dnia 14 listopada 2010 roku, albowiem termin do wniesienia sprzeciwu Od nakazu zapłaty nie otworzył się, 2) oddalić wniosek o wstrzymanie wykonalności nakazu zapłaty z dnia 16 listopada 2010 roku, gdyż nakaz utracił moc To kiedy można kierować wniosek?
 • B
  Wysłany: 2018-03-25 13:47:35

  Witam.Szukam pomocy w oddłużeniu ,mam kredyty w banku co teraz nie spłacam bo wszystko idzie na spłatę chwilówek ,i tak jedna za drugą.kiedy mogłam spłacałam ,ale już nie wyrabiam nie zarabiam takich kokosów, teraz wpadłam w taką spirale że szukam jakiej kol wiek pomocy.Na razie dostaję pisma z windykacji od Banku.Nie mam jeszcze komornika.Proszę pomóżcie.
 • pomocnyktoś
  Wysłany: 2018-04-27 23:51:49

  Twoja firma ma długi? Wiemy jak Ci pomóc! Bezpłatna pomoc dla dłużników ! Jesteś dłużnikiem? Masz dług do spłaty? Bezpłatna pomoc i porady prawne dla dłużników! Instytut Ochrony Dłużników W ramach wolontariatu oraz prowadzonej inicjatywy obywatelskiej CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE POMAGAMY DŁUŻNIKOM. Z naszej pomocy skorzystało już 1500 osób i firm. Przykładowe działania jakie realizujemy: 1. Weryfikacja zasadności roszczenia pod względem prawnym. 2. Prawne anulowanie, umorzenie długu. 3. Wstrzymanie lub odroczenie windykacji. 4. Umorzenie części długu oraz całości odsetek i ewentualnych kosztów jakimi zostali Państwo obciążeni. 5. W przypadku nadużyć ze strony wierzyciela lub firmy windykacyjnej mogą Państwo starać się o zadośćuczynienie. JESTEŚMY EKSPERTAMI W ZAKRESIE PRAWA ZOBOWIĄZAŃ ! Dołącz do grona obywateli szczęśliwych i wolnych od długów ! Pomagamy dłużnikom z całej Polski. (Jeżeli ktoś z Twoich bliskich lub znajomych ma problem z długami ? przekaż mu te informacje.) Więcej informacji na naszej stronie www.czyszczeniedlugow.pl Tel. (22) 300 52 32 Pomagamy dłużnikom z całej Polski !!! e-mail: kontakt@czyszczeniedlugow.pl JESTEŚMY EKSPERTAMI W ZAKRESIE KORYGOWANIA DANYCH W BAZACH INFORMACJI GOSPODARCZEJ!
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane