Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Brak Zwrotu Odszkodowania przez Serwis

Witam serdecznie, przepraszam że pisze w tym temacie albo w ogole na tym forum ale nie znam się na prawie a potrzebuję pomocy doświadczonych Ludzi.

Mianowicie, około dwóch miesięcy temu wysłałem pewnej Firmie Laptop do Naprawy, Firma go Naprawiła lecz podczas transportu do mnie został on uszkodzony i nie działa. Oczywiście na miejscu spisałem protokół reklamacyjny przy kurierze i nie przyjąłem paczki. Odesłali ja z powrotem do Tego Serwisu. Następnie tenże serwis Sporządził szkodę w Firmie Ubezpieczającej. Niestety z powodu braku kompletu dokumentów zakupu Laptopa Musiałem czekać na Decyzję Ubezpieczalni 30dni, po tym czasie Kierownik Serwisu Dalej twierdził że jej nie ma. Ja już nerwowo nie wytrzymywałem i mówiłem mu że skieruję sprawę do sądu, nagle po jednym dniu Decyzja się znalazła, lecz Kierownik Serwisu zdenerwowany na moją złość powiedział że nie naprawi Komputera, tylko Przeleje mi Kwotę odszkodowania na Konto. I tu Jest Cały problem - dzwoniąc do firmy ubezpieczeniowej poinformowano mnie że przelew za Zaakceptowanego odszkodowania został przesłany na Konto Serwisu około 10 Dni temu. Noi Do dzisiaj tenże serwis ani nie przysłał mi Pieniędzy ani Uszkodzonego Laptopa. Proszę mi powiedzieć gdzie mam się udać do jakich organów ścigania abym odzyskał moje pieniądze i sprzęt. Z góry Pięknie Dziękuję za pomoc.

pozdrawiam, Michał

2010.7.16 23:9:48

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Brak Zwrotu Odszkodowania przez Serwis

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika