Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Cyfrowy Polsta nęka mailami

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam serdecznie,
  Od kilku miesięcy otrzymuję maile od Cyfrowego Polsatu z wezwaniem do uregulowania zadłużenia. Straszą mie też, że jeśli tego nie zrobie rozpoczną procedurę windykacyjną. Problem w tym, że nigdy nie korzystałam i nie korzystam z Cyfrowego Polsatu.
  Pisałam maila z prośbą o wyjaśnienie tej sytuacji i usunięcie mojego maila z ich bazy. Dzwoniłam również. Telefonicznie poinformowano mnie, że moje zgłoszenie zostało przyjęte i mail zostanie usunięty z bazy. Równiez mailowo otrzymałam informację, że mail został usunięty. Jednocześnie zapewniono mnie, że niedogoności związane z otrzymywaniem takich maili "nie wynikły ze złej woli Cyfrowego Polsatu".
  Następnego dnia po otrzymaniu przeprosin od Cyfrowego Polsatu dostała kolejnego maila z wezwaniem do uregulowania zadłużenia.
  Pani na centrali powiedziała, że widocznie ktoś z ich klientów podał mój adres. Zapewniała też, że jeśli nie mam CP to mam ignorować te wiadomości i nie będą one niczym skutkowały. Ja nie chcę otrzymywać takich maili, tym bardziej jeśli dotyczą one zadłużenia innej osoby. To jest mój prywatny adres mailowy i nie chcę aby ktoś inny sie nim posługiwał. Co mogę z tym zrobić? Jak załatwić tę sprawę, aby sytuacja z mailami się nie powtarzała?
  Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane